Iedzīvotāju iniciatīvas grupa “Viedais ciems “Ramata”” aicina aizpildīt anketu par Ramatas nozīmīgākajām vietām

Mazsalacas pirmsskolas izglītības iestādes “Dārziņš” Ramatas grupiņu vecāki, pateicoties Valmieras novada piešķirtajam finansējumam, īsteno Ramatas kopienas apmācības programmēšanas pamatos, izmantojot robot-bites. Robotiņi tiek pārvietoti arī pa speciāliem laukumiem, ļaujot apgūt ne tikai programmēšanas pamatus, bet arī saturu, kas, piemēram, ir saistīts ar lasītprasmi, matemātiku utt. 

Īstenojot projektu, mums nozīmīgi šķiet stiprināt gan bērnu, gan pārējo Ramatas kopienas iedzīvotāju lokālpatriotismu, apzinot Ramatas un tuvējās apkārtnes nozīmīgākās vietas/objektus, kurus attēlu veidā iekļaut PII “Dārziņš” Ramatas grupu mācību saturā. 

Saraksts tapa, tiekoties ar Ramatas kopienas pārstāvjiem. Lūgums aizpildīt anketu, izvēloties no saraksta, Tavuprāt, nozīmīgākās vietas vai arī pierakstot savus variantus līdz šā gada 21.maijam: https://ej.uz/RamatasVietas 

Ja Tavā īpašumā ir kvalitatīva fotogrāfija ar kādu no minētajām vietām/objektiem un esi gatavs/-a nodot to lietošanā bērniem mācību nolūkos, lūgums foto sūtīt uz e-pastu:  

Projekta komandas vārdā
Inga Rokpelne