Aicinām apmeklēt iedvesmas stāstus ar Guntu Vaičuli un Agati Cauni

Iedvesmas stāsti: Agate Caune un Gunta Vaičule

Valmieras Olimpiskā centra sporta festivāla ietvaros, kas bezmaksas nodarbībās 2024. gada februārī iedvesmo aktīvam dzīvesveidam, aicinām uz tikšanos ar lieliskām personībām un atzinību guvušām vieglatlētēm Guntu Vaičuli un Agati Cauni.

16. februārī plkst. 19.00 Jāņa Daliņa stadionā, pasākumā “Iedvesmas stāsti: Gunta Vaičule un Agate Caune”, vieglatlētes dalīsies savā bagātajā pieredzē, tostarp par treniņprocesu, karjeras spožākajiem mirkļiem un ne tikai. Klātesošajiem būs iespēja uzdot arī sevi interesējošus jautājumus un saņemt sportistu autogrāfus.

Abas sportistes – Agate Caune un Gunta Vaičule – ir iedvesmas avoti jaunajiem vieglatlētiem un ikvienam aktīva dzīvesveida cienītājam Latvijā. Viņas apliecina, ka ar darbu, apņēmību un mērķtiecību, ir iespējams sasniegt izcilus rezultātus.

19 gadus jaunā valmieriete  – vieglatlēte Agate Caune – specializējusies garo distanču skriešanā (3000m un 5000m). Viņa ir talantīga un mērķtiecīga sportiste, kura ne reizi vien spējusi pārsteigt ar augstiem rezultātiem Latvijas, Eiropas un pat pasaules mērogā. Agate arī nule kā saņēmusi Trīs Zvaigžņu balvu kategorijā “Gada sportiste” par sasniegumiem 2023. gadā.

Rēzekniete Gunta Vaičule startē sprinta distancēs, īpaši specializējoties 200 m un 400 m disciplīnās. Gunta ir 2017. gada Eiropas U-23 čempione šajā distancē un vairākkārtēja Latvijas čempione. Guntai ir izdevies atgriezties sportā ar augstvērtīgiem rezultātiem arī pēc ģimenes pieauguma un ilgākas “pauzes”.

Aicinām pieteikt savu dalību pasākumā, kas ir bez maksas, aizpildot anketu: https://ej.uz/valmierasOC_iedvesmas_stasti

2024. gada februārī Valmieras Olimpiskais centrs aicina iedzīvotājus iedvesmoties aktīvam dzīvesveidam ņemot dalību “Valmieras Olimpiskā centra sporta festivālā”! Festivāla ietvaros ikvienam, no bērna līdz senioram, būs iespēja bezmaksas nodarbībās iepazīt kādu no 20 sportiskajām aktivitātēm un bagātināt savu pieredzi teju 50 dažādos norišu laikos Valmieras peldbaseinā, Valmieras Olimpiskajā centrā, Jāņa Daliņa stadionā, Sporta veselības centrā, Daliņu pludmalē, Vidzemes džudo skolā, Valmieras mežos un takās.

Valmieras Olimpiskais centrs ir starptautiskiem standartiem atbilstošs sporta komplekss, kas piedāvā plašu sporta infrastruktūras pakalpojumu klāstu profesionāliem sportistiem, pilsētas iedzīvotājiem un tās viesiem.

Informāciju sagatavoja:

Rūta Lapiņa
SIA “Valmieras Olimpiskais centrs”
, +371 26534501