Grupas “bet bet” jubilejas koncerts Dikļos

bet bet grupas foto

9. jūlijā plkst. 20.00 Neikenkalna dabas koncertzālē, Dikļos notiks leģendārās latviešu grupas “bet bet” 30 gadu jubilejas koncerts, kurā izskanēs tās labāko dziesmu programma.

Programmas repertuārā iekļautas tādas dziesmas kā “Kāpēc man nav sarkans mersedess”, “Pieklauvē”, “Man vienalga viss”, “Diena”, “Es tevi nemīlu”, “Mana mīļā meitene”, “Vakara vējā” un citas, laika pārbaudi izturējušas dziesmas.

Grupa gatavo arī pārsteigumus, jo pašlaik norit darbs pie jauna dziesmu albuma. Koncerta norises vietā varēs iegādāties arī šajā vasarā izdoto grupas 70 dziesmu nošu un dziesmu vārdu grāmatu, kā arī labākos grupas CD albumus un Guntara Rača dzejoļu grāmatas. Grupa “bet bet”, tāpat kā daudzi pazīstami mākslinieki, ir noilgojušies satikt savu klausītāju!

Biļetes cena: 15 eiro. Biļetes cena koncerta norises dienā: 18 eiro. Biļetes iespējams iegādāties tikai “Biļešu Paradīze” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv. Bērniem līdz 7 gadu vecumam: bez maksas.

Ierodoties uz pasākumu, jāuzrāda derīgs Digitālais COVID – 19 sertifikāts (izdrukāts vai saglabāts viedierīcē), kas apliecina veikto vakcināciju, COVID – 19 izslimošanu vai laboratorisko analīžu rezultātus (negatīvu testu).  Pasākumā var piedalīties arī bērni līdz 12 gadu vecumam bez testa veikšanas.

Pie ieejas apmeklētājiem būs jāuzrāda personalizēta ieejas biļete kopā ar derīgu personu apliecinošu dokumentu (pase vai eID karte) un Digitālais Covid-19 sertifikāts. Ieejas biļete būs derīga tikai kopā ar sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.

Dikļu 585. gadadienas ietvaros koncertu organizē Valmieras novada pašvaldība.