Grupa “Bermudu Divstūris” aicina uz koncertšovu “Vidēji glīts” Valmieras estrādē

“Esam uzlādējuši baterijas un gatavi realizēt labāko koncertšovu gaidāmajā vasarā – Valmierā!” saka grupa “Bermudu Divstūris” un aicina uz koncertu “Vidēji glīts” 9. jūnijā plkst. 20.00 Valmieras estrādē.
Grupa “Bermudu Divstūris” ir viena no pieprasītākajām ballīšu grupām Latvijā, kas spēj iekustināt ikvienu un jebkurā vecumā. “Bermudu Divstūris” ir izdevuši trīs studijas albumus, jaunākais albums “Vidēji glīts” pārsteidz ar negaidītām sadarbībām un enerģiju.
Lieliskas sadarbības ar zināmiem mūziķiem Latvijā, neaizmirstams koncertšovs, pozitīva gaisotne un enerģija, kas uzlādēs visai vasarai – tāds būs “Bermudu Divstūris” koncerts Valmieras estrādē!
Biļetes cena – 20 EUR. No 7. līdz 9. jūnijam biļetes cena – 25 EUR. Bezmaksas ieeja bērniem līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot). Biļetes var iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs un elektroniski www.bilesuparadize.lv .