Zaļā dzīvesveida festivāls GreenFest pirmoreiz arī Valmierā

Greenfest-Valmiermuiža

17.septembrī Valmiermuižā Miķeļdienas svinību laikā 11.00-19.00 pirmoreiz arī Valmieras novadā norisināsies zaļā dzīvesveida festivāls Greenfest, kas iepriekš jau vairākus gadus aktīvi piesaistījis iedzīvotājus, nevalstiskās organizācijas un dažādus vides jomas prefesionāļus tikties Siguldā, diskutēt, meklēt dāžādus arī netradicionālus risinājumus zaļā dzīvesveida popularizēšanai.

GreenFest vīzija ir, ka Gaujas Nacionālais parks kļūst par pirmo bioloģiskās saimniekošanas reģionu Latvijā. Tāpēc ar Siguldu vien nepietiek. Šogad arī Valmiera un Cēsis pieņēmušas GreenFest izaicinājumu un ir gatavas “rakt” ceļu viedai saimniekošanai!

Diskusijā “GNP-pirmais BIO reģions Latvijā. Kādu pasauli atstāsim nākamajām paaudzēm?” piedalīsies arī Valmieras novada pašvaldības pārstāvji.


Pasākumu programma un cita informācija par festivālu ŠEIT


Piedalīties un būt klātesošs var ikviens – IEEJA PASĀKUMĀ BEZ MAKSAS.

GREENFEST vadmotīvi – ilgstpējība, zaļa un vieda rīcība, lai kopīgi sanāktu, diskutētu un rīkotos. Mērķis – Gaujas Nacionālais parks kā pirmais bioloģiskās saimniekošanas reģions Latvijā. Jau piecus gadus GREENFEST ir platforma, kurā dalās ar uzskatiem, pieredzi, apvieno tos, kuri domā, dara un grib mainīt esošo ikdienu lauksaimniecības un cilvēku dzīves kvalitātes jomā.