Grāmatas “Pa bērnības garšām ar Roberto” prezentācija

25. novembrī plkst. 18.00 Strenču Kultūras centrā viesosies dziedātājs un TV pavāršova “La Dolce Vita” vadītājs Roberto Meloni. Apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar grāmatu “Pa bērnības garšām ar Roberto”, ieklausīties itāļu dziesmās, piedalīties sirsnīgās sarunās un dzirdēt itāļu humoru.

Grāmatā iekļauti 100 pavāru meistarstiķi, tā ir palīgs gan ikdienišķi vienkāršām maltītēm, gan īpašām svētku reizēm, kad jāpārsteidz pašam sevi un citus. Tajā var atrast receptes no Roberto bērnības, viņš grāmatu veltījis savai mātei. “Gribu parādīt, ka ģimene un vecāki ir ļoti stipra vērtība ne tikai itāļiem, bet arī latviešiem. Es gribētu, lai lasītāji šajā grāmatā atrod savas ģimeniskās, siltās sajūtas un caur receptēm atceras savas bērnības garšas,” saka Roberto.

Stāsti par grāmatu mīsies ar muzikāliem priekšnesumiem, jo pasākumā piedalīsies arī jaunā dziedātāja Laura Keita Arājuma. Roberto aicina vietējās saimnieces nākt un dalīties ar savām īpašajām ēdienu receptēm!

Lūdzam iepriekš pieteikties Strenču pilsētas bibliotēkā vai pa tālruni 64715631 vai 64715633. Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja iegādāties grāmatu un saņemt autogrāfu. Grāmatas cena 10 eiro.

Pasākums notiks “zaļajā” režīmā. tāpēc aicināsim apmeklētājus uzrādīt sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Ieeja bez maksas. Pasākumu organizē Valmieras novada Strenču pilsētas bibliotēka sadarbībā ar Strenču Kultūras centru.