“Ghetto Games Karnevāls” Valmierā jau 9. jūlijā

ghetto-games-karnevals-valmiera

“Ghetto Games” ir atklājis savu 14. sezonu, un 9. jūlijā Valmierā tas iegriezīs vēl nebijušu ielu sporta un kultūras karnevālu, kurā ikvienam Valmieras un novada iedzīvotājam, kā arī ciemiņiem 10 stundu garumā būs iespēja gan nostiprināt savu metienu florbolā, gan slīpēt futbola laukumu, gan pierādīt sevi basketbola spēlē, kā arī dejot līdzi labākajiem “Ghetto Dance” dejotājiem un just līdzi “Ghetto Fight” cīkstoņiem.

“Ghetto Games” viesosies Valmierā ar jaunu konceptu, kur kopā ar jau ierastajiem ielu 3 pret 3 sporta veidiem uz lielās skatuves būs šovi un sacīkstes.

“Ghetto Football”, ielu futbola 3 pret 3 turnīrā, kas notiks vienlaikus sešos laukumos, piedalīsies labākās Latvijas ielu futbola komandas sešās grupās. Nopelnītie ranga punkti tiks ieskaitīti sezonas kopējā rangā. Paralēli 3 pret 3 turnīram notiks arī 1 pret 1 Panna futbola turnīrs.

Valmieru var dēvēt par basketbola pilsētu, tāpēc liels prieks būs tikties tieši “Ghetto Basket” dalībniekiem, lai 10 vecuma grupās pavadītu spraigas spēles un cīnītos par tik svarīgajiem ranga punktiem. “Ghetto Basket” komanda gatavojas gan svinīgajai atklāšanas spēlei, kurā piedalīsies visiem labi zināmi valmierieši, gan spodrina atzīmes, lai vērtētu un atrastu jaunos slam dunk lēcējus.

“Ghetto Floorball” septiņās dažādās grupās apvienos florbola un hokeja entuziastus. Ielu florbols ir spraiga un ātra cīņa 10×15 m lielos laukumos, kur spēlētāji cīnās par ranga punktiem, balvām un prestižu.

Visas dienas garumā skatītājiem būs iespēja piedalīties interesantos konkursos, redzēt iespaidīgus šovus un baudīt gardus ēdienus.

Reģistrācija visos komandu sporta veidos notiks uz vietas no plkst. 11.00 līdz plkst. 12.00, turnīra atklāšana plkst. 12.30.

“Ghetto Games Karnevāls Valmierā” ap sevi pulcēs ielu dejas, cīņas, basketbolu, futbolu, florbolu un citus pārsteigumus skatītājiem.

Meklē savas kedas un tiekamies pie Valmieras Olimpiskā centra!

Plašāk: www.ghetto.lv.

Informāciju sagatavoja:

Anna Lazdiņa, Ghetto Games