Ghetto Games Gada balva arī Valmieras novada pašvaldībai

Ghetto Games Gada balva

29. novembra vakarā kinoteātrī “Splendid Palace” norisinājās Ghetto Games Gada Balva. Pēc piecu gadu pārtraukuma, dēļ pandēmijas un vēl citiem apstākļiem, beidzot vienā pasākumā atkal varēja pulcēties visi, kuri aktīvi iesaistās ielu kultūras un sporta attīstībā.

Pateicības vārdi un balvas tika pasniegtas vairāk kā piecpadsmit nominācijās, kuras izvirzīja Ghetto Games komandas iekšējais balsojums, vērtējot gan ieguldījumu, gan sasniegumus aizvadītajā 14. sezonā.

Nominācijas tika iedalītas piecās kategorijās. Pirmā no tām bija pilsētu un pašvaldību ieguldījums un atbalsts, kur īpašu paldies Ghetto Games izteica arī Valmieras novada pašvaldībai par atbalstu Ghetto Games karnevāla rīkošanā Valmierā šī gada vasarā, starp reģionu turnīriem pulcējot vislielāko dalībnieku skaitu. Vairāk nekā 700 sporta entuziastu izaicināja sevi dažādās disciplīnās: Ghetto basketball, Ghetto Dance, Ghetto Football, Ghetto Fight, Ghetto Floorball un brīvrunu batls.

Otrajā kategorijā balvas saņēma 3×3 basketbola U17 komanda, kura šajā vasarā piedalījās Eiropas Kausā un izcīnīja godalgoto 2.vietu. Balva tika pasniegta arī Olimpisko čempionu trenerim Raimondam Feldmanim, bet “Gada izraušanās” nominācijas titulu saņēma Kārlis Pauls Lasmanis.

Ghetto Floorball kategorijā balvu saņēma divu paaudžu komanda “777”, Ghetto Football – komanda “TGK”, kas spēlē jau no Ghetto Games pirmsākumiem, bet tikai šogad uzvarēja superfinālā, debitējot arī Ghetto Football Eirolīgā.

Savukārt ekstrēmo sporta veidu kategorijā uzvaras laurus plūca Liene Nulle par ekstrēmās skrituļslidošanas attīstību jauniešiem, un Nils Jansons – par ieguldījumu inline jeb ekstrēmajā skrituļslidošanā. Pirmo reizi balvu skūteros saņēma Edgars Ekšteins, bet skeitbordā balvu saņēma Arturs Bogdanovičs. Kategoriju noslēdza BMX, kur balvas saņēma Tomass Grinbergs un Ernests Zēbolds.

Pasākuma kulminācija bija Ghetto Games Gada Atlētu apbalvošana, ko svinīgi paziņoja Renārs Zeltiņš. Par Gada atlētiem 2022 kļuva Ernests Zēbolds, kurš šajā gadā Eiropas Čempionātā BMX Freestyle ieguva 5.vietu, un Jānis Censonis, kurš debitēja ar savu 3×3 U17 komandu Eiropas Kausā.

Ghetto Games publicitātes foto: