Ghetto Basket Valmierā pulcēs basketbolistus un jaunos slam dunk dalībniekus

Ghetto Basket Valmierā

Valmieru bieži vien dēvē par basketbola pilsētu, jo šeit dzīvo kaislīgi basketbola līdzjutēji un spēlētāji. Valmieriešiem ir savs basketbola klubs, Bertānu laukums un mīlestība pret sportu, tāpēc Ghetto Basket komanda aicina ikvienu 9. jūlijā uz Ghetto Basket turnīru, kur visas dienas garumā būs iespēja redzēt spraigas spēles un aizraujošus dankus no mazākajiem slam dunk dalībniekiem.

Ghetto Basket turnīrā var piedalīties spēlētāji šādās vecuma grupās U11, U13, U15, U17 gan zēni, gan meitenes, kā arī 18+ un Lēdijas grupas dalībnieki. Reģistrēt savu komandu var gan pasākuma dienā, gan iepriekš sūtot savu pieteikumu U11, U13 vecuma grupai uz e-pastu , bet pārējās grupas var reģistrēties play.fiba3x3.com.

Ghetto Basket komanda ir parūpējusies, lai visas dienas garumā būtu interesanti gan pašiem spēlētājiem, gan pilsētas viesiem. Uz centrālā laukuma turnīru atklāsim ar Valmieras domes darbinieku pret Valmieras Drāmas teātra aktieru spēli, pēc tam sekos “Maxima Junior Slam dunk” atlases posms, kā arī visas dienas garumā uz centrālā laukuma konkursi un aktivitātes skatītājiem sadarbībā ar dažādiem Ghetto Games atbalstītājiem!

Diena solās būt notikumiem un emocijām bagāta, tāpēc rezervē savā kalendārā 9. jūliju un tiekamies Valmierā pie Olimpiskā centra!

Valmieras pilsētas un Valmieras novada iedzīvotājiem dalība sacensībās ir BEZ MAKSAS!

Pasākums tiek īstenots ar Valmieras pilsētas atbalstu