Gaujas bingo Gaujas plostnieku svētkos

Pirmo reizi Valmieras novada fonds (VNF) piedalījās Gaujas plostnieku svētkos Strenčos, rīkojot Gaujas bingo ar mērķi piesaistīt ziedojumus Strenču apvienības iedzīvotāju iniciatīvām, piedaloties “Sev, tev, novadam” projektu konkursā šī gada rudenī. Pasākuma laikā tika saziedoti 510 eiro.

Sestdien, 18.maijā norisinājās Gaujas bingo, izklaidējoši azartiska labdarības akcija, kuras laikā tika vākti ziedojumi vietējās kopienas attīstības atbalstam. Visas dienas garumā atbalstu sniedza vairāk nekā 100 ziedotāji un vakarā Gaujā tika palaistas 105 mazās, krāsainās labdarības bumbiņas, kuru dalību sacensībai pa upi ziedoja svētku viesi un dalībnieki Strenču apvienības iedzīvotāju iniciatīvām. Ātrāko bumbiņu “īpašnieki”, kuri piedalījās Gaujas bingo, saņēma vērtīgas balvas.

Lielu paldies sakām vietējiem uzņēmējiem un atbalstītājiem, kuri dāsni piepildīja Gaujas bingo balvu fondu: kafejnīcai “Kauči”, picērijai “Vīnkalni, tipogrāfijai Līga, Strenču Kultūras centram, Z/S “Vecķiguļi”, SIA Granberry, Valmieras novada Strenču apvienības pārvaldei, u.c.

Valmieras novada fonds Gaujas bingo rīkoja pirmo reizi, lai iedvesmotu Valmieras novada, īpaši Strenču apvienības iedzīvotājus, ka darīt labu un ziedot savai kopienai ir viegli un interesanti. Tāpēc, tikpat sirsnīgs paldies visiem, kuri piedalījās un atbalstīja šo akciju un ceram, ka Gaujas bingo sadarbībā ar VNF kļūs par skaistu tradīciju Gaujas plostnieku svētkos.

Patricija Siliņa, VNF vadītāja

Tālrunis: 20058200, e-pasts:

http://www.vnf.lv