Garšaugu dārzā būs izstāde “Peonijas”

Garšaugu dārzā būs izstāde “Peonijas”

Valmieras muzeja Garšaugu dārzā no 20. līdz 22. jūnijam sadarbībā ar “Silezeru peonijas” saimnieci Sandru Mikuļinoku būs skatāma ziedu izstāde “Peonijas”.

Jūnijs daudziem ir ļoti iecienīts laiks tieši ziedošo peoniju dēļ, kas atdzīvina jebkuru dārzu un savaldzina ar savu eleganci pat visvienkāršākajā puķu vāzē. Šis pavasaris gan ir bijis skarbs pret šo skaisto ziedu. Dienā – karsta saule, naktī – salna, bet, neskatoties uz skarbajiem laikapstākļiem, ziedi ir uzziedējuši un nu priecēs ar savu skaistumu. Šie augi ir salīdzinoši nepretenciozi, taču tajā pašā laikā tie ir pārsteidzoši skaisti un ļoti patīkami smaržo. Nav grūti pievienoties viņu mīļotāju skaitam.

Garšaugu dārzs ir atvērts visu diennakti.

Informāciju sagatavoja:
Valmieras muzejs