Gunta Nagļa foto izstādes atklāšana
11. novembrī Bērzaines Tautas namā atklāja Gunta Nagļa fotogrāfiju izstādi "Pa ceļam", kas būs apskatāma līdz decembra izskaņai. Foto: Vitauts Staņa. [gallery link="file" size="full" ids="80933,80934,80935,80936,80937,80938,80939,80940,80941,80942,80943,80944,80945,80946,80947,80948,80949,80950,80932"]
Lasīt vairāk