Atpakaļ
Aktualitātes / Galerijas / Vizītes novada skolās, lai pārrunātu attīstības jautājumus

Vizītes novada skolās, lai pārrunātu attīstības jautājumus

20.12.2023

Pēc izveidotā un 30. novembrī domes sēdē apstiprinātā vispārējās izglītības iestāžu tīkla turpinās vizītes uz skolām novadā, lai pārrunātu skolu stiprināšanas un attīstības jautājumus.

19. decembrī, Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, izpilddirektore Evija Voitkāne, viņas vietniece un Attīstības pārvaldes vadītāja Evija Nagle, Izglītības pārvaldes vadītāja Iveta Pāže un viņas vietniece Sandra Purmale devās uz Rencēnu pamatskolu, Rūjienas vidusskolu un Naukšēnu vidusskolu, kur apskatīja skolu telpas, tikās ar direktoriem, pedagogiem, administrāciju un sasveicinājās ar skolēniem.

“Skolās strādā vadība, kas turpina darbu pie kvalitatīva izglītības piedāvājuma un ir ieinteresēta skolas attīstībā, stiprinot pedagogu labbūtību, motivējot turpināt pilnveidot profesionālās prasmes, kā arī nodrošinot atbalstošu vidi skolēniem. Visās apmeklētajās skolās aktuāls jautājums ir digitalizācija, aprīkojot klašu telpas ar interaktīvajām tāfelēm. Īpašs prieks gan par aktīvajiem skolēniem un skolotājiem, gan arī vecākiem, kas iesaistās skolas dzīves tapšanā, radoši izrotājot skolu un gatavojoties svētku pasākumiem,” pauž Jānis Baiks.

Plānots apmeklēt visas 12 novada skolas, kas atrodas ārpus Valmieras.