Atpakaļ
Aktualitātes / Galerijas / Turpinām piešķirt preču zīmes “Radīts Valmieras novadā” lietošanas tiesības

Turpinām piešķirt preču zīmes “Radīts Valmieras novadā” lietošanas tiesības

25.10.2023

Svinīgā pasākumā trešdien, 25. oktobrī, nākamajiem 13 ražotājiem Valmieras novada pašvaldība piešķīra preču zīmes “Radīts Valmieras novadā” un tās angliskās versijas “Origin – Valmiera Region” lietošanas tiesības. Preču zīmi uzņēmumi aicināti izvietot uz savas produkcijas, reklāmas materiāliem, tirdzniecības vietas noformējumā un citur, norādot uz Valmieras novadu kā produktu ražošanas vietu.

Šoreiz preču zīmes izmantošanas tiesības saņēma 13 vietējie ražotāji: z/s Puntiņi, SIA LIVO, Saldā mākslas studija Pērles, SIA Cietais rieksts, z/s IBSENI, kā arī mājražotāji Zita Petruseviča, Iveta Ozola, Anete Ādamsone, Baiba Mince, Gundars Šamšels, Ilva Rakecka, Intars Ozols un Sandra Jansone.