Atpakaļ
Aktualitātes / Galerijas / Rūjienas Tautskolas “Radošais 10 gadu jubilejas pasākums”

Rūjienas Tautskolas “Radošais 10 gadu jubilejas pasākums”

12.06.2023

Rūjienas Tautskola un amatnieku biedrība “Rūzele” 9. jūnijā radošajā 10 gadu jubilejas pasākumā atzīmēja savu apaļo dzimšanas dienu. Starp sveicējiem bija Guntis Gladkins, Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks, Ivo Virsis, Valmieras novada pašvaldības izpilddirektora vietnieks, Toms Upners, Kultūras pārvaldes vadītājs, Daiga Siliņa, biedrības “No Salacas līdz Rūjai” vadītāja, Unda Blaumane, Valmieras koprades darbnīcas “Dare” vadītāja, tautskolas nodarbību vadītāji un biedrības “Rūzele” dalībnieces.

Svinības notika Rūjienas Tautskolas pagalmā. Jubilejas viesi varēja baudīt Rūjienas tradicionālos ēdienus un svētku torti, iegādāties preces mājražotāju tirdziņā. Par muzikālo noskaņu gādāja kapella “Rūvenas aure”. Savukārt koncertprogrammā “Pēkšņi liekas, ka jāraksta dzejoļi” izskanēja Imanta Ziedoņa dzeja dziesminieka Renāra Veličko un akustiskās mūzikas dueta – Noras Urbānes un Mārtiņa Pūcīša – izpildījumā.

Foto: Inese Kalinka