Atpakaļ
Aktualitātes / Galerijas / Projekta “Sporto visa klase” atklāšana “Arēna Rīga”

Projekta “Sporto visa klase” atklāšana “Arēna Rīga”

Sporto visa klase
10.11.2023

9. novembrī “Arēna Rīga” svinīgi atklāta Latvijas Olimpiskās komitejas projekta ”Sporto visa klase” desmitā sezona. Atklāšanas ceremonijas laikā Valmieras novada pašvaldība saņēma arī īpašu apbalvojumu – aizvadītā projekta gada “Aktīvākā pašvaldība”.

Šajā mācību gadā projektā “Sporto visa klase” no Valmieras novada piedalās 21 klase jeb 449 bērni, pārstāvot Valmieras Pārgaujas sākumskolu, Kocēnu pamatskolu, Mazsalacas vidusskolu, Valmieras 2. vidusskolu un Valmieras Viestura vidusskolu. Projekta laikā bērniem bez izglītības programmā noteiktajām trīs sporta stundām nedēļā notiks vēl papildu divas fakultatīvās sporta nodarbības saskaņā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas izstrādātu metodisko materiālu.

Plašāk: ŠEIT

Latvijas Olimpiskās komitejas un Valmieras novada pašvaldības publicitātes foto