Atpakaļ
Aktualitātes / Galerijas / Projekta “No hobija uz biznesu” aktivitātes Valmieras novadā

Projekta “No hobija uz biznesu” aktivitātes Valmieras novadā

24.07.2023
21. jūlijā Rūjienā tika atklātas Pārrobežu sadarbības programmas 2014. – 2020. gadam projekta “No hobija uz biznesu” aktivitātes. Atklāšanā piedalījās Guna Ķibere, Valmieras novada pašvaldības Kapitāla pārvaldības un uzņēmējdarbības atbalsta nodaļas uzņēmējdarbības speciāliste, Guntis Gladkins, Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks infrastruktūras un uzņēmējdarbības jautājumos un Gita Zariņa, Rūjienas Tautskolas vadītāja. Pēc atklāšanas notika vadības grupas sanāksme un dziju krāsošanas ar augu krāsvielām meistarklase. Pēcpusdienā projekta dalībnieki devās pieredzes apmaiņā apciemot SIA Rūjienas saldējums, smelās pieredzi SIA “Atspole” pie audējas Gunitas Velpas un piedalījās kazas siera gatavošanā “Pilsgravu” saimniecībā Ķoņu pagastā. Savukārt sestdien, 22. jūlijā projekta dalībnieki piedalījās Valmieras pilsētas 740 gadu jubilejas pilsētas svētku tirdziņā.
Vairāk par projektu vari uzzināt šeit: https://www.valmierasnovads.lv/proj…/no-hobija-uz-biznesu/