Atpakaļ
Aktualitātes / Galerijas / “Pēcpusdienā ar mēru” tiekas Valmieras novada uzņēmēji

“Pēcpusdienā ar mēru” tiekas Valmieras novada uzņēmēji

15.10.2021

15. oktobrī, atjaunotajā Jāņa Daliņa stadionā notika pasākums “Pēcpusdiena ar mēru”. Šajā tikšanās reizē notika diskusija par uzņēmējdarbības atbalstu, ņemot vērā pašvaldības aktualitātes jaunajā Valmieras novadā. Pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks iepazīstināja uzņēmējus ar Valmieras novada pašvaldības struktūru un funkciju sadalījumu un cilvēkiem, kuri strādās ar uzņēmējdarbības atbalstu pašvaldībā turpmāk.

Pasākumā piedalījās Guntis Gladkins, Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks infrastruktūras un uzņēmējdarbības jautājumos, Evija Nagle, Valmieras novada pašvaldības izpilddirektora vietniece – Valmieras novada Attīstības pārvaldes vadītāja, Sandis Svarinskis, Valmieras novada pašvaldības izpilddirektora vietnieks – Valmieras novada Kapitāla pārvaldības un uzņēmējdarbības atbalsta nodaļas vadītājs, Ivo Virsis, Valmieras novada pašvaldības izpilddirektora vietnieks teritoriālo apvienību jautājumos – Rūjienas apvienības pārvaldes vadītājs, Ričards Gailums, Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks attīstības, sadarbības un sociālajos jautājumos,  Jānis Olmanis, Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks izglītības, kultūras un sporta jautājumos.

Noslēgumā Valmieras novada domes priekšsēdētājs Jānis Baiks iepazīstināja uzņēmējus ar Jāņa Daliņa stadionu.

PREZENTĀCIJA PIEEJAMA ŠEIT