Atpakaļ
Aktualitātes / Galerijas / Notikuši mācību semināri kultūras un radošā sektora pārstāvjiem

Notikuši mācību semināri kultūras un radošā sektora pārstāvjiem

26.04.2024

Valmierā un arī tiešssaistē 24. un 25. aprīlī norisinājās Latvijas Kultūras akadēmijas kopā ar Bulgārijas Nacionālo skatuves un kino mākslas akadēmiju sagatavots mācību semināru cikls “Sadarbība un inovācijas: radošā potenciāla veicināšana reģionos” kultūras un radošā sektora pārstāvjiem.

Semināri rīkoti starptautiskā pētniecības projekta “IN SITU: Vietas unikalitātē balstītas kultūras un radošo industriju inovācijas ne-urbānās teritorijās” ietvaros ar programmas “Apvārsnis Eiropa” atbalstu.

Semināra dalībniekiem bija iespēja pilnveidot savas zināšanas par sadarbības veidošanu un Eiropas Savienības finansējuma piesaisti, sava radošā piedāvājuma pozicionēšanu caur stāstu veidošanu, kā arī uzlabot tīklošanās prasmes.

Savukārt 26. aprīlī norisinājās neformālas tīklošanās brokastis Valmiermuižas alus virtuvē, uzzinot par aktualitātēm Valmieras novada Kultūras pārvaldē un Latvijas Kultūras akadēmijas īstenotajā Apvārsnis Eiropa projektā “IN SITU: Vietas unikalitātē balstītas kultūras un radošo industriju inovācijas ne-urbānās teritorijās”.