Atpakaļ
Aktualitātes / Galerijas / Latvijas dzimšanas diena Valmieras novadā

Latvijas dzimšanas diena Valmieras novadā

21.11.2023

Valmierā

18. novembrī Valmierā izskanēja svētku koncerts ar grupu “Pērkons”, Ati Ieviņu & The Rock Brothers.

Sagaidot Latvijas dzimšanas dienu, Valmieras Integrētā bibliotēka ir izrotājusies valsts karoga krāsās, skatāma izstādie par Latvijas vērtībām, uzrunājot ar O.Vācieša un I.Ziedoņa dzejas rindām.

Burtnieku pagastā

Burtnieku pagastā no svecītēm veidojām Latvijas kontūru, norisinājās draudzības skrējiens “LV 105 Burtnieki”, kā arī erudīcijas spēle patriotiskās noskaņās par un ap Latvijas un Burtnieku vēsturi, notikumiem un cilvēkiem

Ēvelē

Mazsalacā

Trikātā

Trikātas Kultūras nams bija sapulcinājis kuplu svinētāju pulku. Apvienības vadītājs Jānis Fūrmanis ar īsu uzrunu sveica klātesošos, savukārt Guntara Aizupieša saksofona izpildījumā izskanēja “Nāk rudens izgreznot Latviju”. Trikātas jauktais koris “Trikāta” nodziedāja mīļas un visiem labi zināmas dziesmas. Šoreiz kora vadību uzņēmās viesdiriģente Marika Rolmane, bet pie klavierēm – Ilvija Aizupiete.
Šajā politiski smagajā laikā pasaulē un rudens garo nakšu tumsā kā gaismas un prieka nesēji uz skatuves stājās grupa “Ducele”, lai paceltu spārnos klausītājus ar jautrākām skaņām. Un vēlāk uz deju aicināja grupa Rikardions.

Vecatē