Atpakaļ
Aktualitātes / Galerijas / Kokmuižas promenādē izveidota atpūtas vieta

Kokmuižas promenādē izveidota atpūtas vieta

12.10.2022

Saulainā 10. oktobra pievakarē Kokmuižas promenādē pie Kocēnu dīķa, piedaloties Kocēnu apvienības pārvaldes darbiniekiem, Kocēnu 38. skautu vienībai un iedzīvotājiem, izveidota un labiekārtota atpūtas vieta, kā arī sakopta apkārtējā teritorija, lai to padarītu vēl pievilcīgāku kā vietējiem iedzīvotājiem, tā arī viesiem.

Kā iepriekš vēstīts, turpinot vēsturiskā Kokmuižas pils kompleksa teritorijas attīstību, šovasar promenādē pie dīķa izbūvēta gājēju ietve. Darbi veikti, Valmieras novada pašvaldībai īstenojot Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) LEADER projektu “Kokmuižas kompleksa teritorijas labiekārtošana”. Projekta mērķis ir ne tikai izbūvēt gājēju ietvi un izveidot atpūtas vietu, bet arī veicināt pašvaldības, iedzīvotāju un uzņēmēju sadarbību vietējā līmenī, kopā izveidojot vēl vienu skaistu un sakoptu vietu Kokmuižas promenādē.

Projekts “Kokmuižas kompleksa teritorijas labiekārtošana” tiek īstenots ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) finansējumu, gūstot atbalstu vietējās rīcības grupas “No Salacas līdz Rūjai” izsludinātajā LEADER projektu konkursā. Projekta mērķis ir paplašināt un labiekārtot Kokmuižas promenādi, izveidojot gājēju ietvi, iesaistot vietējos iedzīvotājus un uzņēmējus teritorijas sakopšanas un uzturēšanas darbos. Projekta kopējās izmaksas ir 26 546,35 eiro, kur ELFLA finansējums ir 23 891,71 eiro un pašvaldības līdzfinansējums 2654,64 eiro.