Atpakaļ
Aktualitātes / Galerijas / Burtnieka ezera svētki

Burtnieka ezera svētki

14.08.2023

Sestdien, 12. augustā, Burtniekos norisinājās Burtnieka ezera svētki. Programmu šogad Burtnieku kultūras centrs veidoja ģimenēm draudzīgu, piedāvājot daudzveidīgas atpūtas iespējas pie ūdens, radošās darbnīcas un atrakcijas. Svētku viesus iepriecināja arī Liepājas ceļojošā cirka “Beztemata” priekšnesumi un ziepju burbuļu piedzīvojumi kopā ar “Mārtiņa burbuļiem”.

Uz svētku skatuves uzstājās Rūdolfs Edvards Siliņš, duets “Maybe”, Burtnieku jauniešu centra mākslas vingrotājas un Ainars Mielavs ar koncertprogrammu “Tu saviļņoji mani”.

Svētku laikā norisinājās arī zīmola “Burtnieka zandarts” prezentācija. Auksti pagatavota zandarta degustācija kopā ar Daigu Siliņu. Burtnieka zandartu gatavoja arī Promenāde – garda vieta pavārs Mārcis Kalniņš.

Galvenais svētku notikums – deju uzvedums “Sasauc smieklus!?…” Agra Daņiļeviča horeogrāfijās. Šim uzvedumam nedēļu deju meistarklasēs gatavojās Burtnieku apkaimes bērni un jaunieši, deju skola “Dzirnas”, kā arī jaunieši no Austrijas.

Šogad svētku programmu papildināja arī zaļumballe! Kopā ar grupu “Džentlmeņu špagats”.

Liels paldies svētku atraktīvajiem apmeklētājiem! Paldies arī svētku atbalstītājiem: biedrībai “Burtnieku kultūrvide” par radošo darbnīcu organizēšanu un kafejnīcai “Burtniekkrasts” (SIA “Zaltes”) par gardo Burtnieka zivju zupu! Pateicamies arī katram, kurš palīdzēja sakārtot teritoriju, kā arī brīvprātīgajiem palīgiem!

Foto mirkļus iemūžināja Andris Ķesteris