Gada nogales svētku dienās strādās atsevišķas pasta nodaļas; 2023. gada 1. janvāris Latvijas Pasta darbiniekiem brīvdiena

Latvijas Pasts

Gada nogales svētku brīvdienu periodā 2022. gada 24., 25., 26. un 31. decembrī strādās atsevišķas pasta nodaļas lielāko pilsētu tirdzniecības centros, kam šajā dienā būs mainīts darbalaiks. 2023. gada 1. janvārī visām pasta nodaļām būs brīvdiena. Šajā laikā sūtījumu ērtai saņemšanai un nosūtīšanai izmantojami vairāk nekā 100 Latvijas Pasta pakomātu visā valsts teritorijā. Latvijā šogad pēdējais sūtījumu piegādes datums pirms Ziemassvētkiem ir 23. decembris, bet pirms gadumijas – 30. decembris.

Valsts noteiktajās svētku brīvdienās 24., 25., 26. un 31. decembrī atvērtas būs atsevišķas pasta nodaļas – šo nodaļu saraksts un darbalaiki pieejami šeit. 2023. gada 1. janvāris visu Latvijas Pasta nodaļu darbiniekiem būs brīvdiena.

Brīvdienās sūtījumu saņemšanai un nosūtīšanai pieejami vairāk nekā 100 Latvijas Pasta āra un iekštelpu pakomātu visā valsts teritorijā: āra pakomātu pakalpojumus iespējams izmantot jebkurā klientam izdevīgā laikā visu diennakti, savukārt iekštelpu pakomāti pieejami atbilstoši tirdzniecības centru vai citu pakomātu atrašanās vietu noteiktajiem darbalaikiem. Informācija par Latvijas Pasta pakomātu tīklu pieejama te.

Latvijas Pasts atgādina – šogad pēdējais sūtījumu piegādes datums pirms Ziemassvētkiem ir 23. decembris, bet pirms gadumijas – 30. decembris.

Priecīgus svētkus!

Informāciju sagatavoja:
Vineta Kļaviņa
“Latvijas Pasts” vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja