Florbola komandām “Rubene” šosezon pilns medaļu komplekts

Vīriešu florbola komanda "Rubene" kopā ar Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētāju Jāni Baiku un līdzjutējiem (foto autors: Māris Rožāns/ Latvijas Florbola savienība)

16. aprīlī Kocēnu Sporta namā par Latvijas čempioni florbolā tika kronēta Mārtiņa Larinova trenētā sieviešu florbola komanda “Rubene”, kurai šis ir jau 14. čempiontituls. “Rubene” finālsērijā līdz trīs uzvarām pārliecinoši pārspēja komandu “Ķekavas Bulldogs/NND”, visās spēlēs svinot uzvaru (12:2, 9:5, 5:3). Jāatzīmē, ka arī 29. Latvijas čempionāta florbolā regulārajā turnīrā nevienai no sieviešu augstākās līgas (ELVI līgas) komandām neizdevās pārspēt “Rubenes” florbolistes. FOTO GALERIJA SPĒLES IERAKSTS

Tajā pat dienā Kocēnos tika aizvadīta cīņa par bronzas medaļām, kuras izcīnīja otra Kocēnu sieviešu florbola komanda “Rubene-1”, ar rezultātu 5:2 pārspējot komandu “Līgatne”. Komandai “Rubene-1”, ko trenē Linda Līce un Jānis Dainis, šādu panākumu izdevies sasniegt jau otro sezonu pēc kārtas. Čempionāta regulāro sezonu “Rubene-1” noslēdza 3. vietā, ceturtdaļfināla spēļu sērijā pārspēja komandu “Lekrings”, savukārt pusfināla spēļu sērijā piekāpās vicečempionēm “Ķekavas Bulldogs/NND”. FOTO GALERIJA SPĒLES IERAKSTS

Savukārt dienu iepriekš, 15. aprīlī, “Arēnā Rīga” norisinājās 29. Latvijas čempionāta florbolā superfināls, kurā par zelta medaļām cīnījās aizvadītās sezonas čempioni – Ivara Jēkabsona trenētā vīriešu florbola komanda “Rubene” un komanda “Lekrings”. Vēl 13. aprīļa vakarā Kocēnos “Rubenes” florbolisti aizvadīja pusfināla sērijas septīto spēli, kur spraigā cīņā pārspēja komandu “Lielvārde/FatPipe” (4:3), un tādējādi izcīnīja iespēju spēlēt finālā. Šo sezonu rubenieši noslēdza ar vicečempionu titulu un sudraba medaļām, aizraujošā cīņā ar vienu vārtu deficītu piekāpjoties cēsiniekiem (5:4). Čempionāta regulāro turnīru “Rubenes” vīri noslēdza kā otra spēcīgākā augstākās līgas (ELVI līgas) komanda, savukārt izslēgšanas spēļu turnīrā ceturtdaļfināla sērijā pārspēja komandu “Oxdog Ulbroka LU” (sērijā 4:2) un pusfinālā komandu “Lielvārde/FatPipe” (sērijā 4:3). FOTO GALERIJA SPĒLES IERAKSTS

Vīriešu 1. līgas komanda “Rubene-1” (treneris Juris Zilberts) 18 komandu konkurencē sezonu noslēdza augstajā 4. vietā. FOTO GALERIJA

Dalību Latvijas čempionātā florbolā turpina “Rubenes” bērnu un jauniešu komandas, kā arī divas “Rubenes” veterānu komandas. Spēļu norisei iespējams sekot līdzi Latvijas Florbola savienības mājaslapā.