Fiz- Kul- Tūres pavasara/vasaras sezona ir noslēgusies!

Fizkultūre sezonas noslēgums

Vaidavas ezera pludmalē 13. jūnija vakarā svinīgi noslēdzās skriešanas, nūjošanas un velobraukšanas seriāla “Fiz-Kul-Tūre” pavasara/vasaras sezona.

Astoņu sacensību posmu laikā, kas ilga no 28. aprīļa līdz 13. jūnijam, apceļojām Valmieras novadu, sportojām neierastās vietās, iepazīstot Valmieras novada dabas un kultūras vērtības. Tikāmies Oleru muižā, atpūtas bāzē “Baiļi”, Dauģēnu dabas takā, Burtnieku Kalndzirnavās, Ķoņu dzirnavās, Gaujas Dabas takā Strenčos, Daliņu pludmalē, bet noslēdzošajā posmā Vaidavā dalībniekus priecēja īpaša svētku programma.

Pēc 8. posma sacensībām dalībniekiem bija iespēja kopā pabūt ilgāk – baudīt dziesminieka Mikusa Frišvelda uzstāšanos Vaidavas ezera krastā, izgatavot savus īpašos “Fiz-Kul-Tūre” auduma maisiņus kopā ar Valmieras koprades darbnīcu “Dare”, mazākie dalībnieki ar Samta Peli Pelliju un Linu Zaķeni Zūziju devās pastaigā, lai noskaidrotu, kur palicis zvērēnu draugs Lācēns, kā arī pārbaudīja savu izveicību dažādās spēlēs un sportiskās aktivitātēs.

Vakara izskaņā, kad visi rezultāti bija apkopti un kopvērtējuma līderi noskaidroti, notika svinīgā sezonas uzvarētāju apbalvošana, katrā vecuma grupā un disciplīnā sveicot pirmos trīs vietu ieguvējus. Kā īpašu paldies par dalību visos astoņos sezonas posmos, dalībniekiem tika pasniegtas arī Valmieras novada ģerboņa nozīmītes, bet, lai noskaidrotu galvenās balvas ieguvēju, palīdzēt devās mazākie dalībnieki. Šoreiz izlozē veiksmīgākais izrādījās smiltenietis Gatis Lapiņš, kurš savā īpašumā ieguva multisporta GPS pulksteni Polar Ignite 2 no MySport.

Lapiņu ģimene par seriālu “Fiz -Kul-Tūre” un galvenās balvas iegūšanu: “Mums ļoti patīk “Fiz -Kul-Tūre” formāts, kur apvienots sports un lieliskas vietas dabā, esam aktīvi sportiņa mīļotāji un ceļotāji, patīk apmeklēt dažādas takas, varam sportot visa ģimene. Tas ir kā ģimenes vienojošs elements un labi, aktīvi kopā pavadīts laiks, iepazītas jaunas vietas. Par balvu, protams, milzīgs pārsteigums, jo neesam laimētāji, šoreiz vīram ļoti paveicās, bet laikam kaut kad pienāk tā pirmā reize. Viedpulkstenis ir ļoti laba un noderīga lieta tieši aktīvajiem cilvēkiem, kas visu laiku ir kustībā. Varbūt Strenči palīdzēja, jo no turienes nāk vīra saknes. Veiksmi jums turpmāk un ļoti gaidīsim nākamo sezonu!”

“Fiz-Kul-Tūre” rudens/ziemas sezonas posmos tiksimies visās piecās Valmieras novada pilsētās: 27. septembris – Mazsalaca, 25. oktobris – Rūjiena, 15. novembris – Seda, 6. decembris – Strenči, 20. decembris – Valmiera. Dalībnieki, kuri piedalīsies vairākos posmos, cīnīsies par godalgotām vietām un iespēju iegūt savā īpašumā vērtīgas balvas turpmāko sportisko aktivitāšu pilnveidošanai.

Ar “Fiz-Kul-Tūre” pavasara/vasaras sezonas kopvērtējumu iepazīsties:

Visas sezonas laikā ir sakrājušies arī neskaitāmi pateicības vārdi, ko jānodod – Oleru muižas saimniekiem Ievai un Kārlim Zemīšiem par atsaucību un sadarbību, atpūtas bāzes “Baiļi” saimniekam Valdim Vanagam par jauko uzņemšanu un palīdzības sniegšanu, Mazsalacas apvienības pārvaldes vadītājam Valdim Kampusam par līdzdalību maršruta izveidošanā, Kalndzirnavu saimniecei Martai Katanai par sadarbību maršruta izveidē un Burtnieku apvienības pārvaldes vadītājai Kristīnei Auziņai. Sirsnīgs paldies Ķoņu dzirnavu saimniecei Mirdzai Čākurei un viņas komandai par viesmīlīgo uzņemšanu un cienasta sarūpēšanu dalībniekiem, paldies Strenču apvienības pārvaldes vadītājam Jānim Pētersonam par aktīvu iesaistīšanos maršruta izstrādē. Tāpat arī paldies jāsaka Daliņu pludmales teritorijas saimniecei Maijai Daliņai un Sajūtu parka vadītājai Ilutai Urbanovičai par sadarbību, un visbeidzot – paldies Kocēnu apvienības pārvaldes kolektīvam!

Paldies par foto atskatu veidošanu Aivim Stračinskim!