Fiz-Kul-Tūres 1. posms paies labdarības zīmē

Inese Līce ar ģimeni

Ar labdarības posmu Valmierā 1. maijā sāksies Valmieras novada skriešanas, nūjošanas un velo braukšanas seriāla “Fiz-Kul-Tūre” jaunā sezona. Pievienosimies ikgadējā skrējiensoļojuma Rīga–Valmiera labdarības mērķim un aicināsim ikvienu veikt simbolisku 1,07 km vai 10,7 km distanci.

Starts Fiz-Kul-Tūres 1. posmam būs plkst. 18.30 Ziloņu ielā, pie mākslas objekta “Krodera ābele”, bet finišs, tāpat kā 107 km skrējienam Rīga–Valmiera, simboliski pie Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcas. Skrējiena dalības maksa būs ziedojums šī gada izraudzītajai biedrībai “Sadzirdēt”, kas Valmieras novadā apvieno vecākus, kuru ģimenēs aug bērns vai jaunietis ar invaliditāti.

Šobrīd biedrībā “Sadzirdēt” aktīvi darbojas deviņas ģimenes. Biedrības valdes priekšsēdētāja Inese Līce stāsta: “Katra ģimene ir kā māja – tik dažādas savā izmērā un citās lietās. Vecāki ir šīs mājas pamats. Lai māja pastāvētu un būtu drošs patvērums, pamatam ir jābūt stabilam un stipram. Tieši tāpēc radās biedrība “Sadzirdēt”, jo kopā vienmēr ir vieglāk. Biedrības mērķi ir izglītot, izkustināt no ikdienas rutīnas un vienkārši būt par informatīvu un savstarpēju atbalstu vecākiem, kuru ikdiena pakārtota bērnam ar īpašajām vajadzībām. Kopā mēs varam neļaut sabrukt ne tikai pašu, bet arī kaimiņu mājai.”

Aicinām ikvienu 1. maijā, kas Latvijā tiek atzīmēti kā Darba svētki, izdarīt īstu sirdsdarbu un pievienoties skrējieniem, atbalstot līdzcilvēkus, kuriem tas nepieciešams visvairāk! Katrs spertais solis, veiktais kilometrs un katrs ziedojums palīdzēs ģimenēm no biedrības “Sadzirdēt” uzlabot ikdienu un īstenot savas ieceres.

Lai piedalītos labdarības posmā, dalībniekiem iepriekš jāaizpilda pieteikuma veidlapa un līdz sacensību dienai, 1. maijam, jāveic ziedojums par brīvi izvēlētu summu uz biedrības “Sadzirdēt” bankas kontu (LV31HABA0551055962833). Norises dienā reģistrējoties, būs nepieciešams uzrādīt ziedojuma veikšanas apliecinājumu.

Jāpiemin, ka labdarības skrējienā piedalīsies arī iepriekšējo gadu Rīga–Valmiera finišētāji no Valmieras novada, kā arī dalībnieki, kuri šogad plāno pirmo reizi  piedalīties 107 km garajā skrējiensoļojumā, ko mēdz dēvēt arī par “gladiatoru pastaigu”.

Plašāka informācija par Fiz-Kul-Tūri, uzspiežot uz attēla zemāk: