“Fiz-Kul-Tūre” pavasara/vasaras sezonas noslēgums notiks Vaidavā

Fizkultūre

13. jūnijā tiksimies skriešanas, nūjošanas un velobraukšanas seriāla “Fiz-Kul-Tūre” pavasara/vasaras sezonas noslēgumā Vaidavā, kur noskaidrosim pēdējā posma uzvarētājus, sezonas kopvērtējuma uzvarētājus, kā arī sezonas galvenās balvas ieguvēju.

Sacensību brīvais starts, kā ierasts, būs no plkst. 17.00 līdz 19.00, bet vakara gaitā dalībniekus sagaidīs arī dažādi īpaši pārsteigumi. No plkst. 17.00 līdz 20.00 dalībniekiem būs iespēja izgatavot pavasara/vasaras sezonas aktīvās dalības apbalvojumu – “Fiz-Kul-Tūre” apdrukātu audumu maisiņu DARE radošajā darbnīcā.

Savukārt plkst. 18.30 un 19.30 bērni tiks aicināti kopā ar Samta Peli Pelliju un Linu Zaķeni Zūziju doties pastaigā, lai kopā noskaidrotu, kur palicis zvērēnu draugs Lācēns. Būs jāpārvar dažādi šķēršļi un jāveic sportiskas aktivitātes, lai visi kopā atklātu pazudušā drauga noslēpumu.

Rezultātu apkopošanas laikā uzstāsies dziesminieks Mikus Frišfelds, kurš savus stāstus izdzied, rosinot aizdomāties vai gluži pretēji – aicinot ļauties brīvai dejai.

Ap plkst. 20.40 gaidāma svinīgā apbalvošana, kurā tiks godināti sezonas kopvērtējuma uzvarētāji, bet vakara noslēgumā ap plkst. 21.10 ar izlozes palīdzību noskaidrosim, kurš iegūs Polar Ignite 2 multisporta GPS pulksteni no MySport.

Visa vakara garumā Valmieras novada tūrisma pārvaldes stendā būs iespēja iepazīties ar Valmieras novada aktuālajiem tūrisma materiāliem un ceļošanas piedāvājumiem, kā arī piedalīties un pārbaudīt savu izveicību “Beverīnas labirinti – koka skulptūru parks” spēlēs. Varēs iegādāties arī suvenīrus ar Valmieras novada simboliku.

Vaidavas pludmalē būs iespēja spēlēt kornholu, spikebolu un kriketu, kā arī iespēja izbaudīt baucienu ar SUP/laivu izmantot dalībniekiem īpašo piedāvājumu – 1h 8EUR/30min 5EUR.

Līdz plkst. 21.00 darbosies arī Valmiermuižas “Gardu Muti vasarnīca”, kur pēc sportiskajām aktivitātēm būs iespēja iegādāties atspirdzinošus dzērienus un uzkodas.