FBK “Valmiera” Latvijas čempionātā florbolā iegūst sudraba godalgas

FBK Valmiera

15. aprīlī Superfinālā “Arēna Rīga” Valmieras florbola kluba virslīgas vīriešu komanda izšķirošajā spēlē papildlaikā tomēr piekāpjas FK “Lielvārde/Fat Pipe” un 2022./2023. gada florbola sezonu noslēdz ar sudraba godalgām.

Šogad FBK “Valmiera” ir aizvadījuši savu labāko regulāro sezonu – pirmo reizi kluba vēsturē komandai ir izdevies to uzvarēt, 20 spēlēs piedzīvojot vien 4 zaudējumus, turklāt 3 no tiem papildlaikā vai pēcspēles metienos. Arī ceturtdaļfināla un pusfināla cīņas virslīgas komandai bija veiksmīgas. Ceturtdaļfinālā 4 spēlēs uzvarēta Irlavas komanda, bet pusfinālā, jau spraigākās cīņās, gūtas 4 uzvaras pēc kārtas pret Ķekavas komandu.

Tomēr līgas formāts nosaka, ka čempionu tituls izšķirsies tikai vienā spēlē, kur šoreiz veiksmīgāki ir Valmieras kluba pretinieki, un par Elvi florbola līgas vīriešiem četrkārtēju čempioni kļūst “Lielvārde/Fat Pipe”, kas “Arēna Rīga” Superfinālā pagarinājumā ar 5:4 pārspēja mūsu florbola komandu “Valmiera”. Uzvaras vārti Maikla Nazarova kontā.

Lai arī mazliet pietrūka līdz šogad cerētajam čempionu kausam, ko komandai izdotos atvest uz savām mājām kluba pastāvēšanas 20. gadā, lepojamies ar FBK “Valmiera” un paldies ikvienam, kurš atbalstīja komandu sezonā un izšķirošajā cīņā!

Foto: Latvijas Florbola savienība