“Ezīša miga” atgriežas Valmieras dzimšanas dienas svinībās

Ja vēlies iegūt kādu no 400 lieliskajām balvām “Ezīša migas” loterijā, kur visas lozes ir pilnas, tad apmeklē “Ezīša migas” loteriju Valmieras dzimšanas dienā, 23. un 24. jūlijā, starp plkst.9.30 un 15.30! Starp migas labumiem iespējams rast dāvanu kartes no veikala “Austris”, māla traukus no “Vaidava Ceramics”, relaksējošas masāžas un daudzus citus labumus!

Jau sesto gadu Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorija (VNF JIL) rīkos labdarības loteriju “Ezīša miga”. Šogad Valmieras dzimšanas dienā “Ezīša miga” atradīsies zaļajā skvērā pie Valmieras Kultūras centra. Ikvienam svētku apmeklētājam būs iespēja iegādāties kādu no 400 pilnajām lozēm, samaksājot 3 eiro par vienu biļeti vai 5 eiro par divām biļetēm. Un tad veikt savu veiksmes griezienu uz laimes rata, tādējādi noskaidrojot savu iegūto laimestu.

Arī šogad labdarības loterijā piesaistītā nauda tiks noglabāta VNF JIL krājkasītē, kas nākamajā gadā tiks izmantota jaunā Valmieras novada jauniešu ideju un iniciatīvu atbalstam. Atgādinām, ka šogad atbalstījām Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas grupas “Piektdiena” bungu iegādi un virtuves iekārtas iegādi “Jauniešu mājā”, kur jaunieši rīkos dažādas ēdienu gatavošanas meistarklases.

Tomēr atbalsts jauniešu idejām un pati labdarības loterija nevarētu notikt bez “Ezīša migas” lieliskajiem atbalstītājiem, tāpēc sakām tiem lielu paldies: Zemessardzes speciālo psihaloģisko operāciju atbalsta vads, “Abula” SIA Brenguļu alus darītava, SIA “R.AU” autokopšana, SIA “Austris AG”, cigoriņu kafeja “Alīda”, SIA “CIETAIS RIEKSTS”, Fonds “Iespēju tilts”,Valmieras TIC, “Skrīveru saldumi”, skaistumkopšanas salons “Tadum”, SIA “Aktīvā tūrisma centrs Eži”, SIA “Zarupi”, “Vaidavas Ceramics”, “ELES Baloni”, pilsētas galerija “Valleta”, “Valmiermuižas alus darītava”, SIA “Vidzemes koncertzāle Cēsis”, AS ‘”Latvijas valsts meži”, SIA “TEHAUTO”, “IK Aeterna”, SIA “Valmieras ūdens”, “LILLLASLAVENDER”, SIA “GANDRS”, “Gaujas Tramvajs”, SIA “ARTIFEX PLUS”, “Tipogrāfija Līga”, Valsts Policija, “Vidzemes papīrs”, “Shpats and sons SIA” , SIA “WoodHeart”, apgāds “Zvaigzne ABC”, amatnieks Andis Grīnvalds.

Uz tikšanos “Ezīša migā”! Katra iegādātā biļete ved uz jauniešu ideju īstenošanu! Vairāk informācijas par laboratoriju atradīsiet šeit.

Informāciju sagatavoja:
Undīne Blumberga,
Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorijas koordinatore