Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Ziemas mūzikas festivālā uzstāsies Valmieras novada mūzikas skolu audzēkņi

Ziemas mūzikas festivālā uzstāsies Valmieras novada mūzikas skolu audzēkņi

No 13. līdz 16. janvārim Valmierā norisināsies Ziemas mūzikas festivāls, aicinot gadu sākt skanīgi un skaisti. 14. janvārī plkst.18.00 video tiešraidē laukumā pie Valmieras Kultūras centra aicinām uz koncertu “Ziema. Mūzika. Vizuļošana”, tajā vizuļos Valmieras novada mūzikas skolu audzēkņi.

“Dzirdēsim uzstājamies bērnus un jauniešus, kuri jau guvuši skatuves pieredzi un talantu stiprina, startējot dažādos konkursos,” stāsta Valmieras Mūzikas skolas direktore Inese Sudraba.

Uzstāsies audzēkņi no Strenču Mūzikas skolas, Rūjienas Mūzikas skolas, Mazsalacas Mūzikas un mākslas skolas, Valmieras YAMAHA mūzikas skolas, Universum mūzikas un mākslas vidusskolas un Valmieras Mūzikas skolas.

Gurkstoši soļi, čaukstošas sniega bikses, švīkstošas slidas, zīlītes knibināšanās pie speķa, spiedzīgi braucieni no kalniņa, tējkannas burbuļošana. Tā skan ziema. Valmierā tai ik gadu ir vēl kāda īpaša skaņa – Ziemas mūzikas festivāla. Valmierā tas norisināsies no 13. līdz 16. janvārim.

Festivālu 13. janvārī plkst.18.00 video tiešraidē laukumā pie Valmieras Kultūras centra atklās ar koncertu “Ziema. Mūzika. Pārsteigums”, koncertā uzstāsies Valmieras novada mūzikas skolu pedagogi. Festivāla noslēgumā, 16. janvārī plkst.15.00, Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcā notiks koncerts “Debesceļi”. Ērģeļmūzika skanēs kopā ar vijoli un sitaminstrumentiem, piedāvājot klausītājiem neparastu, bet burvīgu pārsteigumu.

Uz tikšanos Ziemas mūzikas festivālā!