Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Viva Lasvegas!” maģijas izrāde visai ģimenei

Viva Lasvegas!” maģijas izrāde visai ģimenei

Iluzionists Lars Leriix no Šveices kopā ar savām asistentēm no Latvijas rādīs slavenākos un arī lielākos burvju trikus, piemēram, 2 metrus augstās lifta kabīnes maģiskās funkcijas, demonstrēs īsta motocikla uzburšanu vai augstāko meistarību, balansējot uz asmens.

Izrādes veidotāji iedvesmojušies no krāšņākajiem Lasvegasas šoviem un šīs pilsētas leģendām – Deivida Koperfīlda, Krisa Eindžela, Zigfrīda un Roija, tāpēc arī nosaukums ” Viva Las Vegas!”.
Maģija izrāde “Viva Lasvegas!” pārsteigs gan lielus, gan mazus skatītājus. Asprātīgā veidā ar vieglu humora un ironijas devu tiks demonstrēti triki ar atraktīvajām asistentēm. Visneparastākie veidi, kādos iespējams transformēties, ja zini maģijas noslēpumu. Meitenes uz skatuves tiks ”savērptas”, “sagrieztas”, “izstieptas” un pat “izgaisinātas”. Burvju mākslinieks ne tikai lasīs jūsu domas, bet arī pareģos nākotni. Iepriecināsim arī mazākos skatītājus ar “lielāko kāršu triku” un ļausim arī pašiem apgūt kādu triku.

Šovu papildinās vizuāli spilgti akrobātikas numuri. Dinamiskās un dzirkstošās deju horeogrāfijas izcels koši un orģināli tērpi. Bet kontrastam maigas balss īpašniece ieaijās skatītāju pārdomu mirkļos par tikko pieredzēto performanci.

Izrādes ilgums: 70 min

Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzē”.