Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Vidzemes iekļaujošās nedēļas pasākums “Vārām ziepes Valmierā!”

Vidzemes iekļaujošās nedēļas pasākums “Vārām ziepes Valmierā!”

Vidzemes iekļaujošā nedēļa

No 26. septembra līdz 1. oktobrim iekļaujošās nedēļas ietvaros norisināsies dažādi pasākumi, kad ikviens iedzīvotājs aicināts uz kopīgu darbošanos deinstitucionalizācijas procesā jaunizveidotajos dienas aprūpes centros, grupu dzīvokļos un specializētajās darbnīcās reģiona pašvaldībās.

30. septembrī no plkst. 14.00 – 18.00 aicinām uz radošo dienu “Vārām ziepes Valmierā”, kas norisināsies sociālo pakalpojuma centra “Vanags” grupu dzīvokļos, Valmierā, Ūdens ielā 2C.

Pasaule ir pārsteidzoša un krāsaina kā ziepju burbulis, kas zaigo, saules apspīdēts. Svarīgi ir šo krāšņumu ieraudzīt, sajust un ļauties tam, ļauties piedzīvojumam, kopābūšanai un brīnuma radīšanai. Brīnumus var radīt un piedzīvot jebkur, arī daudzdzīvokļu māju pagalmā, to varēs redzēt un piedzīvot radošajā dienā “Vārām ziepes Valmierā”.

  • plkst 14.00-16.00 par dzīvi pasmieties mums palīdzēs improvizācijas aktieri Adeles Jēkabsones vadībā, bet īsti saldu dzīvi baudīsim kopā ar Valmieras Kūkumīļiem – Līgu Miranoviču, Indru Ceriņu un Ivaru Ceriņu;
  • plkst. 15.00-17.00 pasākuma apmeklētāji varēs ieraudzīt pasauli caur mazu, lielu, lielāku un gigantisku ziepju burbuli, sadarbībā ar “Burbulītes burbuļiem”;
  • plkst. 16.00-18.00 darbosies radošās ziepju vārīšanas meistarklases, kurās ikviens apmeklētājs varēs pagatavot sev tīkamas ziepes.

Visas dienas laikā paralēli radošajām aktivitātēm būs iespēja iepazīties ar grupu dzīvokļa būtību, nepieciešamību, kā arī ar biedrības “Latvijas Samariešu apvienība” sniegtajiem pakalpojumiem.

Lūdzam informēt organizatoru par dalību pasākumā.

Pasākuma laikā tiks fotografēts/filmēts. Uzņemtie materiāli var tikt izmantoti publicitātes vajadzībām.

Plašāka informācija par Vidzemes Iekļaujošo nedēļu šeit.

Kontaktpersona:
Inga Brente-Mieze, Vidzemes sociālo pakalpojumu vadītāja

2660 03 31

Vidzemes iekļaujošā nedēļa - Valmiera