Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Vidzemes Augstskolas tiešsaistes Karjeras diena

Vidzemes Augstskolas tiešsaistes Karjeras diena

21. oktobrī no plkst. 10.00 līdz 16.40 vidusskolēni aicināti pieslēgties Vidzemes Augstskolas tiešsaistes Karjeras dienai, lai uzzinātu par 1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības (koledžas) un profesionālā bakalaura studiju programmām un studiju procesu augstskolā, kā arī, lai uzklausītu studentu un absolventu stāstus. Saite uz tiešsaistes pasākumu šeit. Ikvienam ir iespēja pasākuma norises laikā pieslēgties jebkurā brīdī.

Karjeras dienas programma:

  • 10.00-10.40 Mehatronika – “Vienkārši par mehatroniku”;
  • 11.00-11.40 Komunikācija un sabiedriskās attiecības – “Ko var izglābt ar komunikāciju?”;
  • 12.00-12.40 Mediju studijas un žurnālistika – “No laikrakstiem līdz TikTok’am – pārmaiņas žurnālistu profesijā”;
  • 14.00-14.40 Biznesa vadība – “Biznesa vadības studentu dzīve: piedzīvojumu stāsti”;
  • 15.00 – 15.40 Tūrisma organizācija un vadība – “Tūrisma studijas ViA. Iedvesmojoši. Praktiski. Neaizmirstami”;
  • 16.00 – 16.40 Informācijas tehnoloģijas – “Esi savas dzīves noteicējs – izvēle strādāt, kur pašam PATĪK, un brīvi organizēt savu laiku”.

Pieslēdzies tiešsaistes Karjeras dienai un atrodi savu augstskolu un studiju programmu jau laicīgi!

Vidzemes Augstskola ir 1996. gadā dibināta valsts augstskola, kas pašlaik piedāvā 17 studiju programmas Sabiedrības zinātņu un Inženierzinātņu fakultātēs. 2001. gadā augstskola ieguva valsts augstskolas statusu, 2002. gadā tika akreditēta uz nenoteiktu laiku. 2015. gadā Vidzemes Augstskola ieguva arī zinātniskas institūcijas statusu. Kā teikts augstskolas stratēģijā, tā ir sapņu piepildījuma un mērķu sasniegšanas platforma – individuālā un kolektīvā līmenī. Gan tiem, kuri grib iegūt jaunas zināšanas un prasmes, neatkarīgi no vecuma, gan arī tiem, kuriem ir laba ideja, bet pietrūkst zināšanu un prasmju tās realizācijai. Tiem, kuri grib īstenot savu zinātnisko ideju un radīt jaunus produktus, iesaistoties augstskolas pētnieciskajā darbā, un tiem, kuri vēlas savas zināšanas nodot citiem, lasot lekcijas vai konsultējot. Un arī tiem, kuri vēlas sastapt līdzīgi domājošus cilvēkus.