Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Valmieras tehnikums aicina uz salidojumu, svinot profesionālās izglītības 65 gadu jubileju

Valmieras tehnikums aicina uz salidojumu, svinot profesionālās izglītības 65 gadu jubileju

Valmieras tehnikuma salidojums

Valmieras tehnikums aicina uz salidojumu, 8. jūnijā, plkst. 18.00, ja Tu esi daļa no Valmieras tehnikuma, Valmieras Profesionālās vidusskolas, Valmieras 36. un 28. profesionālās vidusskolas, Pārtikas ražotāju vidusskolas vai iepriekšējam profesionāli tehniskajām skolām, tiekamies, lai kopā atcerētos pavadītos brīžus, dalītos atmiņās un novērtētu jaunākos sasniegumus.


Dzīvojam pārmaiņu laikmetā, mainās profesijas, mainās profesionālā izglītība un līdzi laikam mainījies ir arī Valmieras tehnikums. Tā pirmsākumi meklējami 1959. gadā, kad tika dibināta Valmieras kombinātu fabriku – rūpnīcu profesionālā skola, kas deviņu mēnešu laikā sagatavoja gaļas pārstrādes meistarus. 1962. gadā skola ieguva jaunu nosaukumu un kļuva par Valmieras 28. arodvidusskolu un vēlākos gados arī par Valmieras Pārtikas ražotāju vidusskolu.

1964. gadā darbu uzsāka 36. pilsētas profesionāli tehniskās izglītības pārvalde, kas sagatavoja darbiniekus “Valmieras Stikla šķiedra” rūpnīcai. Vēlāk to nosauca par 36. pilsētas profesionāli tehnisko ķīmiķu vidusskolu.

Gadiem ejot, abas Valmieras profesionālas vidusskolas – Valmieras 36. arodvidusskola un Valmieras Pārtikas ražotāju vidusskola, apvienoja savus spēkus, kas ieguva Valmieras Profesionālās vidusskolas nosaukumu un īsi pēc tam kļuva par Valmieras tehnikumu. Par šīs skolas mājvietu izvēlēts ēku komplekss Vadu ielā 3, un Valmieras tehnikums var lepoties ar to, ka ir viena no modernākajām izglītības iestādēm Vidzemē.

Visiem salidojuma dalībniekiem būs iespēja kavēties atmiņās par skolas laikā pieredzēto, satikt kursa biedrus un pedagogus. Pasākuma laikā paredzēti arī dažādi pārsteigumi, kas viesus izklaidēs un iepriecinās visas nakts garumā. Plašāka informācija par salidojumu pieejama valmierastehnikums.lv.

Informāciju sagatavoja:

Linda Riba,

Valmieras tehnikums