Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Valmieras runājošās ielas

Valmieras runājošās ielas

Pastaigu seriāls “Valmieras runājošās ielas” atgriežas ar otro sezonu, kurā izzināsim un iepazīsim vēl četras Valmieras ielas un to apkārtni. Pasākums norisināsies 28.oktobrī, no plkst. 12:00. Maršruts ietver Lucas, Tērbatas, Dīvaliņa ielas un Gaujas krastu.

Ikvienam interesentam ir iespēja izvēlēties sev saistošākos maršrutus, kurus gidu pavadībā būs iespēja iepazīt no vēl nebijuša skatpunkta. Jūs sagaida četras dažādas tēmas – “A, kur ir Lucas iela?”, “Padomju ielas puisītis”, “Dīvaliņa ielas noslēpumi” un  “Mājupceļš – pietura “Gauja””.

Pirmajā maršrutā “A, kur ir Lucas iela?” iepazīsimies ar Valterkalniņu, Lucas muižu un tās apkārtni. Maršrutā “Padomju ielas puisītis” atgriezīsimies pagātnē, kurā būs iespēja uzzināt cilvēku stāstus un faktus par Padomju laika dzīvi Tērbatas ielā. “Dīvaliņa ielas noslēpumi” ievedīs Jūs intriģējošos un mistērijas pilnos stāstos. Savukārt, pastaigu seriāla otrās sezonas noslēdzošajā maršrutā “Mājupceļš – pietura “Gauja”” dosimies gar Gaujas krastu, paralēli baudot rudenīgas sajūtas, romantiskus un sirdssiltus atmiņu stāstus. Maršrutus papildinās dažādi pārsteigumi no sadarbības partneriem.

Lai dotos kādā no pastaigām, lūgums aizpildīt pieteikuma anketu. Uzzini vairāk par pasākumu “Facebook” un “Instagram” kontos!

Pastaigu seriāls “Valmieras runājošās ielas” veidots Vidzemes Augstskolas studiju procesa ietvaros.