Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Valmieras Olimpiskais centrs piedāvā izkalt savas personīgās uzvaras “Iespēju kalvē”

Valmieras Olimpiskais centrs piedāvā izkalt savas personīgās uzvaras “Iespēju kalvē”

25.septembrī aicinām apmeklēt Valmieras Olimpisko centru un tā vienības – Valmieras peldbaseinu, Sporta veselības centru, ledus un sporta halli, Jāņa Daliņa stadionu un Sajūtu parku, lai bez maksas iepazītos ar katras vienības piedāvājumu.

”Iespēju kalve” būs unikāls pasākums, kur katram interesentam būs iespēja iepazīties ar Valmieras Olimpiskā centra daudzveidīgo un arvien augošo pakalpojumu klāstu.

Pasākuma mērķis ir valmieriešiem un Valmieras novada iedzīvotājiem radīt izpratni par savas fiziskās formas uzlabošanu, veicot pareizu kustību. Tiem, kuri jau ar sportisku dzīvesveidu ir uz tu, šī būs iespēja izmēģināt ko jaunu, savukārt citiem pasākums var kalpot kā pamudinājums atklāt degsmi kustēties un dzīvot aktīvi.

Valmieras peldbaseins piedāvās apmeklēt vingrošanu ūdenī pieaugušajiem, SUP FITNESS nodarbības peldbaseinā un peldētapmācību pieaugušajiem. Pieaugušajiem nodarbības ūdenī norisināsies no plkst. 13.20 līdz 17.40.

Savukārt bērnus (no 7 līdz 12 gadu vecumam) no 13.20 līdz 14.00, 14.50–15.30, 16.20–17.00 Valmieras peldbaseins aicina uz izzinošām aktivitātēm ūdenī. Valmieras peldbaseina aktivitātēm 25.septembrī piesakies ŠEIT!

Sporta Veselības centrs piedāvās apmeklēt ārstniecisko (terapeitisko) vingrošanu, organizējot divas nodarbības no plkst. 10.00 līdz 11.00 un 11.00–12.00. Ārstnieciskajām vingrošanām 25.septembrī piesakies ŠEIT!

Izmēģinot ārstniecisko vingrošanu Valmieras Olimpiskā centra “Iespēju kalvē”, Sporta Veselības centrs piedāvās iespēju arī nodrošināt sev vietu ārstnieciskās vingrošanas grupā arī turpmāk (vienas nodarbības cena 5 EUR). Katrā grupā 25.septembrī būs 10 dalībnieku vietas (kopā 20).

Jāņa Daliņa stadiona Spēka zona piedāvās apmeklēt grupu treniņu profesionālu speciālistu vadībā. Spēka zonā norisināsies divi grupu treniņi: no plkst.11.00 līdz 12.15 un no plkst.12.30 līdz 13.45. Nodarbības vadīs Ilze Štromberga un Artūrs Jansons. No plkst.11.00 līdz 12.15 pievienojies treniņam kopā ar treneri Ilzi Štrombergu. Savukārt no plkst.12.30 līdz 13.45 trenējies kopā ar Artūru Jansonu! Jāņa Daliņa Spēka zonas nodarbībām 25.septembrī piesakies ŠEIT!

Valmieras Olimpiskā centra Ledus halle no plkst.13.00 līdz 14.00 un 14.30–15.30 aicinās uz publisko slidošanu. Gaismu un mūzikas saspēle, kā arī Valmieras Olimpiskā centra ledus halles aura ļaus ieraudzīt ierasto slidošanu jaunā gaismā. Ledus halles aktivitātēm 25.septembrī piesakies ŠEIT!

Valmieras Olimpiskā centra Sporta hallē interesentiem no plkst.13.00 līdz 15.00 būs iespēja izpildīt basketbola soda metienus. Katrs interesents varēs izpildīt 20 soda metienus, pēc kuru veikšanas tiks fiksēts rezultāts un katras vecuma grupas labākie tiks arī pie vērtīgām balvām! Sporta halles aktivitātēm 25.septembrī piesakies ŠEIT!

Sajūtu parks no plkst.10.00 līdz 12.00 aicina interesentus (bez vecuma ierobežojuma) izmēģināt Tīklu kubu. Tīklu kubs ir 7x7x7 metrus plaša, tīklu ieskauta atpūtas vieta trīs stāvos. Sajūtu parka aktivitātēm 25.septembrī piesakies ŠEIT!

Tīklu kuba stāvus savieno labirinti ar dažādiem kāpšanas elementiem, bet 3.stāvā atrodas papildu tīkls, kas kalpo gan kā ērta guļamzona, gan kā batuts drosmīgākiem atpūtniekiem!

Visas aktivitātes Valmieras Olimpiskajā centrā un tā vienībās 25.septembrī būs pieejamas bez maksas. Vietu skaits ierobežots.

Pasākums notiks, ievērojot valstī spēkā esošos noteikumus Covid-19 izplatīšanās ierobežošanai. Pasākumu varēs apmeklēt cilvēki, kuri:
– ir vakcinējušies pret Covid-19;
– ir pēdējā pusgada laikā pārslimojuši Covid-19.

Pasākumu kopā ar vecākiem varēs arī apmeklēt bērni līdz 12 gadu vecumam (kuri nav vakcinēti, pārslimojuši, un viņiem nebūs jāveic Covid-19 tests).

Valmieras Olimpiskais centrs ir iespēju vieta, kur piedzīvot savas uzvaras atkal un atkal! Tiekamies 25.septembrī Valmieras Olimpiskā centra “Iespēju kalvē”!

Informāciju sagatavoja:
Kristers Blūms,
SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” sabiedrisko attiecību speciālists