Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Valmieras novada ielu stāsti Mazsalacā

Valmieras novada ielu stāsti Mazsalacā

18. jūlijā plkst.18.00, svētku “Ērenpreiss ieripo Mazsalacā” priekšvakarā, aicinām uz pasākumu cikla “Valmieras novada ielu stāsti” trešo notikumu, kura uzmanības centrā –  Parka iela Mazsalacā! Arī šajā reizē neiztikt bez izzinošiem un aizraujošiem stāstiem, par kuriem būs parūpējies Mazsalacas apvienības pārvaldes vadītājs, mazsalacietis Valdis Kampuss, jo tieši viņš iejutīsies gida lomā.

Parka iela, iespējams, ir viena no dažādiem stāstiem bagātākajām ielām Mazsalacā. To iebraucēji atpazīst pēc augošo koku rindām abpus ielai, pēc tās platuma jeb šauruma mēriem, kā arī pēc tā, ka tieši pa šo ielu dodoties, var nokļūt gan cēlajā Valtenberģu muižā, gan arī  neparasti skaistajā Skaņākalna Dabas parkā. Vai zināji, ka Parka ielas malā aug kāds īpašs koks  –  korķa koks, kurš visdrīzāk ir Valtenberģu muižas barona stādīto koku mantojums? Šie ir tikai pāris zināmākie objekti Parka ielā. Ekskursijas laikā gids Valdis rādīs ēkas, vietas, lietas un atklās vēl daudz citus – gan sadzīviskus, gan vēsturiskus, gan arī cilvēciskus – stāstus, kas saistīti ar Parka ielu un tās iemītniekiem.

Pasākums ir bez maksas, tomēr tam nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās! Lai pieteiktos ekskursijai, lūgums zvanīt pa tālruni 26332213, rakstīt uz e-pastu vai pieteikties klātienē Valmieras Tūrisma informācijas centrā (Bruņinieku ielā 1)!

Informējam, ka pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Uzņemtie fotoattēli un video var tikt izmantoti, lai atspoguļotu pasākuma norisi un popularizētu Valmieras novadu. 

Ar plašāku “Ērenpreiss ieripo Mazsalacā” svētku programmu vari iepazīties šeit!

Uz tikšanos “Valmieras novada ielu stāstos”!

Informāciju sagatavoja: Agnese Geduševa-Jefimova, Valmieras novada Tūrisma pārvaldes Pasākumu organizatore, mob. tālr.: 26332213, visit.valmiera.lv