Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Valmieras novada atklātās veterānu-senioru sporta spēles 2022

Valmieras novada atklātās veterānu-senioru sporta spēles 2022

Veterānu sporta spēles

17. septembrī notiks “Valmieras novada atklātās veterānu-senioru sporta spēles 2022”. Dalībniekiem būs iespēja sacensties dažādos sporta veidos: volejbolā, futbolā, peldēšanā, svara stieņa spiešanā guļus, vieglatlētikā un īpaši senioriem – arī citās sportiskās aktivitātēs.

Sacensībās aicinātas piedalīties komandas un individuāli dalībnieki, atbilstoši pārstāvētā sporta veida noteiktajām vecuma grupām.

Savukārt citās sportiskajās aktivitātēs aicināti piedalīties visi, kas jūtas sirdī jauni, jo pasākuma galvenā būtība ir saturīga laika pavadīšana ar vieglām sportiskām aktivitātēm, kas ir pa spēkam arī senioriem. Dalībniekiem nebūs jāuztraucas, vai viņi spēs veikt visus uzdevumus, jo tie nebūs sarežģīti un neprasīs lielu fizisko piepūli, bet garantēs izkustēšanos un jautrību.

Iepriekšējie pieteikumi par komandu vai individuālu dalību iesniedzami, aizpildot pieteikuma anketu un nosūtot konkrētā sporta veida kontaktpersonai.

Pēc aktīvās dienas, sacensību dalībniekiem paredzēta arī noslēguma balle, kurā būs iespēja ar domubiedriem apspriest dienā piedzīvoto, apsveikt vienam otru ar rezultātiem, kā arī izdejoties dzīvās mūzikas pavadībā. Norises vieta tiks precizēta pēc pieteikto dalībnieku skaita dalībai noslēguma pasākumā.

“Valmieras novada atklātās veterānu-senioru sporta spēles 2022” nolikums un pieteikuma veidlapa šeit:

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar konkrētā sporta veida kontaktpersonu vai projekta koordinatori elektroniski rakstot uz e-pastu: , vai zvanot +371 25971154.