Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Valmieras Kultūras centrā izstāde “Pašdarbnieki – paši var un paši dar’!”

Valmieras Kultūras centrā izstāde “Pašdarbnieki – paši var un paši dar’!”

Februāris ir Valmieras Kultūras centra jubilejas mēnesis – 4. februārī aprit 56. dzimšanas diena. Ik gadu februāra pirmajā sestdienā jubileja tiek atzīmēta ar Pašdarbnieku svētkiem – visu dalībnieku un arī skatītāju gaidītāko sezonas pasākumu.

“Nu jau otro gadu svētkus nevaram svinēt visi kopā, tādēļ satikšanās prieku centīsimies radīt citādā veidā. Kultūras centra foajē februārī aicinām apskatīt mūsu amatierkolektīvu aizvadītā gada notikumu kaleidoskopu – fotogrāfijas, kas apliecina pašdarbnieku varēšanu, kopā darbošanos arī pandēmijas apstākļos – attālinātie un brīvdabas mēģinājumi, pārgājieni un izbraucieni, vakara ugunskuri un arī pa kādai skaistai uzstāšanās reizei. Tāpat kā Pašdarbnieku svētku koncertos, ceram, ka ar šiem foto mirkļiem priecēsim savus skatītājus un atbalstītājus ar pozitīvisma devu,” saka Valmieras Kultūras centra vadītāja vietniece Gita Krūkle.

Valmieras Kultūras centra kolektīvs un plašā pašdarbnieku saime ļoti cer, ka 14. maijā izdosies realizēt iecerēto – kopā svinēt 56. Pašdarbnieku svētkus!

Foto mirkļus “Pašdarbnieki – paši var un paši dar’!” Valmieras Kultūras centrā var aplūkot līdz 27. februārim.

Valmieras Kultūras centra kases darba laiks

  • Pirmdien: slēgta
  • Otrdien – piektdien: plkst.12.00 – 19.00
  • Sestdien: plkst.10.00 – 17.00
  • Svētdien: slēgta

Informāciju sagatavoja:
Līga Tarbuna
Valmieras Kultūras centra
projektu vadītāja komunikācijas un
sabiedrisko attiecību jautājumos
Mob. tel.: 28382051