Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Valmieras čempionāts/Gaujas kauss airēšanas trasē Krāces

Valmieras čempionāts/Gaujas kauss airēšanas trasē Krāces

Gaujas kauss

Palu ūdeņi ir aiztecējuši un pavasara upes izbaudītas, laiks posties uz Valmieru – airēšanas sloloma trasi “Krāces”, kur airēšanas priekus iespējams baudīt visa gada garumā.

Slaloma sacensību sezonu turpināsim ar ikgadējajām cīņām par Valmieras čempionu tituliem un ceļojošajiem Gaujas kausiem. Valmieras pilsēta un trases saimnieki – Valmieras Sporta skola ar nepacietību gaida viesus no visām Baltijas valstīm, un plāno sagatavot trasi un vārtu kombinācijas, lai pārbaudītu dalībnieku spējas augstākajā līmenī.

Sacensības sāksies plkst. 10.00 ar kvalifikācijas braucieniem, kuros dalībnieki cinīsies vien par dažām vietām uz finālu, un sacensību jaunākie dalībnieki sadalīs Valmieras čempionu titulus vecuma grupās. Finālā ap plkst. 15.00 – izmainītā un vēl nedaudz sarežģītākā trasē, arī izšķirsies ceļojošo Gaujas kausu turētāji nākošajam gadam. Iepriekšējā gada uzvarētāji- Elvis Fiļipovs (K1M), Elizabete Kurvina (K1W), Krišs Ozols (C1M) un Marie Peiker (C1W) noteikti vēlētos titulu un trofeju paturēt sev, bet konkurenti gatavi cīnīties sakostiem zobiem, un sagaidām, ka cīņas būs elpu aizraujošas, jo visās sacensībās šogad uzvarētājs noskaidrots vien ar pāris sekunžu un pat simtdaļu starpību.

Dalībniekiem atbildība augsta – jācīnās ne tikai par uzvaru šajās sacensībās, bet arī vērtīgajiem kopvērtējuma punktiem klubu un individuālajā rangā. Balvas atrādītas, un šajās sacensībās būs aplūkojamas un aptaustāsmas arī tuvumā un noteikti veicinās sportisko cīņu karstumu.

Organizatori turpina nepārtraukti strādāt, lai sagatavotu visu augstākajā līmenī un sacensību atbalstītāji sola iepriecināt dalībniekus ar īpašiem pārsteigumiem. Ar nepacietību gaidām, kad skaistā Valmieras airēšanas trases Krāces apkārtne, piepildīsie ļaužu masām, izbaudīsim atkalsatikšanās prieku un vērosim airaujošus sacensību braucienus visu sportistu izpildījumā.

Nolikums pieejams šeit.