Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Valmieras 740. dzimšanas dienā tiekamies Vecpuišu parkā!

Valmieras 740. dzimšanas dienā tiekamies Vecpuišu parkā!

Aicinām Valmieras 740. dzimšanas dienu svinēt arī Vecpuišu parkā. Tur būs gan lustīga zaļumballes noskaņa, gan mierpilna atpūta svētku izskaņā.

Aicinām Valmieras 740. dzimšanas dienu svinēt arī Vecpuišu parkā. Tur būs gan lustīga zaļumballes noskaņa, gan mierpilna atpūta svētku izskaņā.

Sestdien, 22. jūlijā, no plkst. 12.00 Vecpuišu parka koku paēnā šīberēsim šlāgermūzikas, tautas mūzikas un pūtēju orķestra ritmos.

Plkst. 12.00 īsto noskaņu uzburs Valmieras Mūzikas skola.

Plkst. 13.10 parku pieskandinās Valmieras Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības pūtēju orķestris saksofonista Gunāra Geduševa vadībā.

Plkst. 14.20 Vecpuišu parkā – kopprojekts. 75 mūziķi, kuri pārstāv 13 valstis, satikās Vīlandes folkloras festivāla starptautiskajā nometnē ETHNO Estonia. Tās dalībnieki viesosies Valmierā, lai sveiktu valmieriešus un viesus skaistajā dzimšanas dienā.

Plkst. 18.00 uz skatuves sagaidīsim grupu “Sestā Jūdze”, kas trīs reizes ieguvusi Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvu, izdevusi vairākus mūzikas albumus, uzstājusies un godalgota dažādos kantrimūzikas festivālos Eiropā. Dzirdēsim tādas viņu populārākās dziesmas kā “Ievai”, “Rabarberu vīns”, “Pēc simt gadiem Piebalgā” u.c.

Plkst. 19.30 uz skatuves kāps ansamblis “Ziņģes brāļi”, kas dibināts 2018. gadā. Ar pirmo uzstāšanos ir spējuši līdz asarām aizkustināt klausītāju sirdis. Viņi izpilda 20. gadsimta sākuma populāras “Brāļi Laivinieki”, Alfrēda Vintera u.c. dziesmas. Skanēs arī pašu kompozīcijas.

Bet plkst. 21.00 – viena no ievērojamākajām latviešu šlāgermūzikas grupām, klausītāju iemīļotie “Zeļļi”. Atpazīstamību visā Latvijā atnesa piedalīšanās 1991. gada Mikrofona aptaujā ar dziesmu “Vedēj, pasteidzies”. “Zeļļi” ar savu brīnišķīgo skanējumu un sirsnību jau vairākus gadu desmitus turpina baudīt klausītāju mīlestību un satikšanās prieku.

Savukārt svētdien, 23. jūlijā, no plkst.11.00 Vecpuišu parkā solās būt lielisks svētku pikniks. Ņem līdzi baltu pledu vai sedziņu, uzkodas, brokastu maizīti, kādu galda spēli un baudi laisku, ģimenisku svētdienu kopā ar popgrupu “Smaidiņi”, “SDK Gauja FIX”, “Atvasara”, “Švunkas”, “Džambulaja”. Norise sadarbībā ar Valmieras Sporta skolu, Valmieras Gaujas krasta vidusskolu – attīstības centru, biedrību “Valmieras pilsētas pensionārs” un Valmieras invalīdu biedrību “Atspēriens”.

Valmieras dzimšanas dienas programma mājaslapā valmierasvin.lv.

Svētku lieldraugs – AS “Valmiera stikla šķiedra”.