Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Valmierā uzstāsies temperamentīgā kubiešu dziedātāja un čelliste Ana Karla Maza

Valmierā uzstāsies temperamentīgā kubiešu dziedātāja un čelliste Ana Karla Maza

No 1. līdz 5. novembrim Latvijā dažādās norises vietās uzstāsies kubiešu dziedātāja un čelliste Ana Karla Maza, kura ar čellu glezno savas dzimtās Havanas greznību, Brazīlijas sambas akcentus un Argentīnas tango traģēdijas. Čells, balss – elpu aizraujoši un pavedinoši! 

Anas Karlas Mazas koncerts Rīgā ir izpārdots. Taču ikvienam ir iespēja apmeklēt 3. novembrī krāšņu koncertu Valmierā, kur biļetes vēl nopērkamas.

Virtuozā čelliste un dziedātāja Ana Karla Maza, kura dzimusi Kubā laikā kad “Wim Wenders” ierakstīja “Buena Vista Social Club”, debitēja uz skatuves jau desmit gadu vecumā un kopš tā laika nav pārstājusi attīstīties starptautiskā mērogā.

Pēc soloalbuma “La Flor” (2016) panākumiem Ana uzsāka darbu pie jauna albuma radīšanas, kura pamatā ir kvarteta skaņdarbi kā veltījums Bahijas apkaimei. Bahija – vieta, kur mūziķe dzīvoja agrā bērnībā. 

Ana Karla Maza rada muzikālu visumu, kas apvieno džezu, klasisko mūziku un Latīņamerikas skanējumu krāsas. Bahija ir goda vieta Kubas un Brazīlijas skaņdarbiem, kur tādi ritmi kā tango un huayno apvieno sajūtu un cerību pasauli.

Pasaules mūzikas festivāla “Porta” šāgada noslēdzošie koncerti no 1. līdz 5. novembrim Rīgā, Saldū, Valmierā un Ventspilī.

01.11. plkst. 19.00
Koncertzālē “Latvija” Ventspilī

03.11. plkst. 19.00
Koncertzālē “Valmiera”

04.11. plkst. 18.00
Mūzikas namā “Daile”

05.11. plkst. 16.00
Saldus Mūzikas un mākslas skolā

Biļetes: “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā. 

Vairāk informācijas: festivalporta.lv