Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Valmierā notiks LSVS finālsacensības volejbolā

Valmierā notiks LSVS finālsacensības volejbolā

Sestdien, 5. martā, no plkst.10.00 Valmieras Pārgaujas sākumskolā norisināsies Latvijas Sporta veterānu – senioru savienības (LSVS) Latvijas pašvaldību 59. sporta spēļu finālsacensības volejbolā.

Sacensības notiks D45+, D60+ un K40+, K60+ grupās. Valmierā pulcēsies sportisti no Balvu, Rēzeknes, Jēkabpils, Bauskas, Ludzas, Gulbenes, Tukuma, Madonas un Valmieras novada, kā arī Liepājas, Daugavpils un Rīgas.

Spēļu laiki skatāmi šeit. Plašāk par spēļu norisi un dalības maksu šeit.

Dalībniekiem jāuzrāda Covid-19 sertifikāts un personas apliecinošs dokuments. Lūdzam ievērot noteikumus Covid-19 izplatīšanās ierobežošanai.