Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Valmierā notiks LSVS finālsacensības vieglatlētikā

Valmierā notiks LSVS finālsacensības vieglatlētikā

12.martā Jāņa Daliņa stadionā norisināsies Latvijas Sporta veterānu – senioru savienības (LSVS) Latvijas pašvaldību 59. sporta spēļu finālsacensības vieglatlētikā.

Sacensības notiks 13 vecuma grupās, sākot no 30+ līdz 90+ gadus sasniegušiem sportistiem. Jāpiemin, ka vairāk nekā 20 sportisti startēs vecumā grupās 80+. Notiks 60m, 200m un 1500m skrējieni, 3000m soļošana, tāllēkšana, trīssoļlēkšana, augstlēkšana un lodes grūšana. Komandas cīnīsies par labāko vietu kopvērtējumā, kā arī tiks vērtētas komandas novadu, pilsētu un sporta klubu konkurencē.

Plānots, ka sacensībās piedalīsies 326 vieglatlēti, pārstāvot 30 novadu, pilsētu, sporta klubu komandas, sacensībās piedalīsies arī desmit sportisti no Igaunijas un divi no Lietuvas.

Plašāk šeit.

Dalībniekiem jāuzrāda Covid-19 sertifikāts un personas apliecinošs dokuments. Lūdzam ievērot noteikumus Covid-19 izplatīšanās ierobežošanai.