Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Biznesa iedvesmas stāstu forums “Māksla būt uzņēmējam”

Biznesa iedvesmas stāstu forums “Māksla būt uzņēmējam”

MBU

22. septembrī norisināsies ikgadējais biznesa iedvesmas stāstu forums “Māksla būt uzņēmējam”. Šogad forumā īpaša uzmanība tiks pievērsta ilgtspējai uzņēmējdarbībā un radošajos uzņēmējdarbības procesos.  Pieredzē dalīsies gan pieredzējuši, gan jauni un perspektīvi uzņēmēji. Forums iekļauts Eiropas Ilgtspējas nedēļas pasākumu programmā (www.esdw.eu).

Foruma pirmajā daļā Miks Balodis, SIA “Vaidava Ceramics” uzņēmuma vadītājs, dalīsies pieredzē un redzējumā, kas ir jēgpilna uzņēmējdarbība. Agne Eglīte, SIA “Liepkalni” pārstāve, iepazīstinās un ļaus uzzināt, ar ko ir jārēķinās uzņēmējām, riskējot un ieviešot ražošanā jaunus un konceptuāli atšķirīgus produktus, šoreiz par “Liepkalnu” bezglutēna pieredzi. Savukārt, radoši un unikāli viesmīlības un ēdināšanas nozares pārstāvji, Dagnija un Ēriks Pundniki-Lindes dalīsies pieredzē, cik svarīgi ir ticēt savam stāstam un radīt pašiem. Viņu pārstāvētais uzņēmums SIA “Ēdiendaris”, kafejnīca “BŪDA” (Mazsalacā). Improvizatore un SIA “Runas rāmis” vadītāja Aija Iesalniece iedrošinās nebaidīties improvizēt arī uzņēmējdarbībā.

Foruma otrajā daļā būs iespēja uzzināt, kā savienot dažādas sfēras un pienākumus un darīt darbu, kas ir Tavs hobijs – aģentūras “ZECOM Agency” dibinātāja, sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Zane Lielkāja-Gerika. Oleru muižas saimnieks, mēbeļu galdniecības SIA “Zaļās pēdas” vadītājs, Kārlis Zemītis iedvesmos nebaidīties no laukiem, uzsverot, ka bizness laukos ir privilēģija nevis izaicinājums. Foruma noslēgumā Maijas Ancveriņas, VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” vadītājas, pieredze un skatījums par ilgtspējas nozīmi ne tikai nākotnē, bet jau šodien.

Izstāstīt iedvesmas stāstus un rast atbildes uz jautājumiem palīdzēs moderators Aivis Ceriņš. Forums norisināsies koncertzālē “Valmiera” no plkst. 10.00 līdz plkst. 15.00. Dalība pasākumā ir bez maksas, bet, tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām laicīgi saņemt ieejas karti šeit: https://ej.uz/MBU2023.

Aktuālā informācija par forumu, programmu un plašāka informācija par lektoriem pieejama mājas lapā: www.makslabutuznemejam.lv.

Biznesa forumu organizē Valmieras Attīstības aģentūra un Valmieras novada pašvaldība.

MBU