Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Valda Indrišonoka koncertsdziesmu albuma “Tepat” koncerts

Valda Indrišonoka koncertsdziesmu albuma “Tepat” koncerts

27. augustā plkst. 17.00 Veides ielā 2, Valmierā mūziķa Valda Indrišonoka koncertsdziesmu albuma “Tepat” vasaras noslēguma koncerts. Piedalīsies arī mūziķis Pēteris Upelnieks. Ieeja par ziedojumiem.

Krājumā “Tepat” ir apkopotas 12 dziesmas, no kurām kādas ir tapušas pat vairāku gadu garumā. Lai arī neviena no kompozīcijām nebūtu saucama par “tituldziesmu”, tomēr autors īpaši izceļ dziesmu “Mana rota”, kura ir jaunākā no Valda sarakstītajām dziesmām, un tajā mūziķis izsaka savas ticības un pārliecības esenci. Albuma tapšanā piedalījušies ir mūziķi Pēteris Upelnieks un Anete Kozlovska, basģitārists Oskars Sproģis, bundzinieki Miķelis Vīte un Artis Orubs, ģitāristi Jānis Kalniņš un Roberts Dinters, Mārcis Jukumsons-Jukumnieks, vijolniece Ilze Gagaine, kā arī vokālistes Linda Naudiņa un Katrīna Anna Pļavniece.