Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Uzņēmēju domrade

Uzņēmēju domrade

“Ko mēs kopā varam paveikt?” uz šādu jautājumu Valmieras novada fonds (VNF) kopā ar Valmieras novada uzņēmējiem centīsies rast atbildes Uzņēmēju domradē 26. maijā no plkst. 14.00 līdz 15.30 viesnīcā “Wolmar”. Aktīvo uzņēmēju ideju apspriede jeb Uzņēmēju domrade tiks pirmo reizi rīkota Valmierā, lai apzinātu uzņēmēju iespējamos sadarbības veidus ar Valmieras novada fondu.

Pašnodarbinātas personas, individuālie komersanti, zemnieku saimniecības un citi saimnieciskās darbības un komercdarbības veicēji tiek aicināti piedalīties Uzņēmēju domradē, rodot laiku dialogam ar VNF pie pēcpusdienas kafijas tases ceturtdien, 26. maijā, plkst. 14.00–15.30 viesnīcā “Wolmar” Valmierā. Uzņēmēju domradē aicināts piedalīties ikviens, kas īsteno visdažādākās aktivitātes ar nolūku gūt peļņu.

Domradē tiks pastāstīts par VNF aktivitātēm, kas uzlabo vietējo dzīvi Valmieras novadā. Lai atbalstītu dažādas Valmieras novada iedzīvotāju vietējās iniciatīvas un projektus, uzņēmēji var iestāties VNF Ziedotāju klubā, piedalīties VNF Ziedotāju aplī, atbalstīt ikgadējo VNF projektu konkursa rīkošanu vai kopā ar VNF organizēt savu ideju konkursu, atbalstot uzņēmumam tuvas un saistošas tēmas.

Savukārt atbalstot VNF noteiktas ilggadējas programmas, uzņēmēji var izvēlēties sev saistošāko un to atbalstīt. Atbalsts bērniem un jauniešiem ceļā uz izcilību, stipendijas skolēniem un studentiem, kā arī atbalsts ģimenēm, senioriem un citiem mērķiem – ir tikai dažas no VNF programmām, lai tiktu veikts mērķtiecīgs ziedojums sava novada vides līdzcilvēku dzīves uzlabošanai.

Lai uzņēmēji un citas personas, kuras savu īstenoto aktivitāšu rezultātā gūst peļņu, saprastu par VNF sadarbības iespējām un to atbilstību savām vērtībām, fonds vēlas pastāstīt par savu darbību, aprunājoties pie pēcpusdienas kafijas tases. Uzņēmēju domrades rīkošanu atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Papildu informācija: Gundega Siliņa, Valmieras novada fonds.
Tālrunis: 27820430, e-pasts:
http://www.vnf.lv / Facebook.com/ValmierasFonds/