Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Urban Sports Camp 2023

Urban Sports Camp 2023

SAAP Mežs

Lielākais šī gada ekstrēmo sportu notikums Latvijā – “Urban Sports Camp 2023” – norisināsies sporta un aktīvās atpūtas parkā “Mežs”. Vairāk nekā 200 labākie BMX, skeitborda, skūteru un ekstrēmās skrituļslidošanas (inline) atlēti no Baltijas, Ukrainas, Francijas, Somijas un Spānijas pirmoreiz viesosies Valmierā, uz pilsētas pastāvēšanas vēsturē vēl nebijuša līmeņa pasākumu.

Pirmajā dienā, 27. jūlijā, labakās Baltijas ekstrēmo sporta veidu skolas dod iespēju ikvienam interesentam iepazīties ar šiem sporta veidiem un klātienē izmēģināt BMX, skeitu, inline vai skūteri profesionālu treneru pavadībā (inventārs tiks nodrošināts visiem). Meistarklase par to, kā ir būt ekstrēmo sportu atlētam un ar ko ir jārēķinās. Sākums plkst. 16.00.

Otrajā dienā, 28. jūlijā, plānota sabraukāšanās ar PRO braucējiem. Augstākais lēciens, tālākais lēciens, dažādas triku nominācijas jaunajiem braucējiem, lai veidotu lielisku atmosfēru un pieredzi valmieriešiem un pilsētas viesiem. Pasākuma sākums 16.30.

Trešajā dienā, 29. jūlijā, sacensības visas dienas garumā iesācēju (līdz 12 gadiem), amatieru un profesionāļu grupās. Sākums plkst. 12.00.

Lai radītu maksimālu pieredzi ik katram no sporta veidiem, “Urban Sports Camp 2023” ir sadalīts divās nedēļās. Skūteru un inline nedēļa norisināsies no 27. līdz 29. jūlijam. BMX un skeitborda nedēļa – no 3. līdz 5. augustam.