Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Trīs zvaigznes. Zigfrīds.

Trīs zvaigznes. Zigfrīds.

11. novembrī plkst. 14.00 Rūjienas kultūras nama kinozālē būs skatāms režisores Daces Micānes-Zālītes operetes teātris "Trīs Zvaigznes. Zigfrīds.", kas ir biogrāfisks un muzikāls inscenējums ekranizētā versijā par Zigfrīdu Anna Meierovicu, - pirmo Latvijas diplomātu, kas panāca Latvijas izveidošanu de jure un de facto.

11. novembrī plkst. 14.00 Rūjienas Kultūras nama kinozālē būs skatāms režisores Daces Micānes-Zālītes operetes teātris “Trīs Zvaigznes. Zigfrīds.”, kas ir biogrāfisks un muzikāls inscenējums ekranizētā versijā par Zigfrīdu Anna Meierovicu, – pirmo Latvijas diplomātu, kas panāca Latvijas izveidošanu de jure un de facto.

Iestudējuma greznajā vizuālizācijā un vizuāli mākslinieciskajos motīvos izmantoti Anša Cīruļa un Vilhelma Purvīša mākslas darbi.

Pēc patiesiem notikumiem veidotajā komponista Platona Buravicka un libreta autora Jura Hirša operetē – biogrāfiskajā stāstā piedalās izcili solisti: tenors Valters Gleške (Zigfrīds A. Meierovics), soprāns Sonora Vaice (Kristīne Bakmane), soprāns Jolanta Strikaite (Anna Meierovica).