Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Tikšanās par kravas transporta satiksmes organizāciju pa Matīšu pagasta centra ielām

26. martā plkst. 18.00 Matīšu Tautas namā uz tikšanos aicināti Matīšu pagasta iedzīvotāji un uzņēmēji, lai ar Valmieras novada pašvaldības pārstāvjiem pārrunātu kravas transporta satiksmes organizāciju pa Matīšu pagasta centra ielām, kā arī iespējas uzlabot situāciju.

Veikts ceļu drošības audits, lai izvērtētu esošo satiksmes drošības situāciju Matīšu ciematā, īpašu uzmanību pievēršot Baznīcas, Upes un Rūpniecības ielām un to krustojumam. Tikšanās laikā pašvaldība iepazīstinās ar auditā saņemtajiem atzinumiem, atkārtoti uzklausīs vietējo iedzīvotāju un uzņēmēju ierosinājumus, kā arī viedokli par piedāvātajiem risinājumiem.